Mediamarkt Finans Direktörü Yeşim Ar Kundakçı Oldu - Son Dakika

Mediamarkt Finans Direktörü Yeşim Ar Kundakçı Oldu

2 yıl önce

MediaMarkt Finans Direktörü (CFO) görevine finans sektörünün deneyimli isimlerinden Yeşim Ar Kundakçı atandı.

Mediamarkt Finans Direktörü Yeşim Ar Kundakçı Oldu, System.String[]

MediaMarkt Finans Direktörü (CFO) görevine finans sektörünün deneyimli isimlerinden Yeşim Ar Kundakçı atandı.


Media Markt'tan yapılan açıklamaya göre, uzun yıllar finans alanında üst düzey görevlerde bulunan ve bu alandaki yönetimi konusunda deneyimiyle dikkati çeken Yeşim Ar Kundakçı MediaMarkt'ın yeni CFO'su oldu.


Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Kundakçı, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı.


İnterbank'ta Finansal Planlama ve Kurumsal Finansman bölümlerinde kariyer hayatına başlayan Kundakçı, sırasıyla Du Pont de Nemours, the Coca-Cola Company, Turkcell Group, Gate Gourmet USAŞ ve Beymen'de Türkiye ve yurtdışı operasyonlarını kapsayan üst düzey finansal yönetim görevlerinde bulundu.


Yeniden yapılandırma, kriz dönemlerinde karlı büyüme, yabancı ortaklıklar kurma/yönetme ve özel sermaye şirketleriyle çalışma konularında deneyimleri bulunan Yeşim Ar Kundakçı, 2017 Kasım ayında MediaMarkt Türkiye CFO görevine getirildi.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2018 01:59 Kaynak: AASon Dakika

Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Elazığlı depremzede herkesin aksine kendine sitem etti: O kadar parayı mezara mı götüreceğiz? Bize her şey müstahak

Son Dakika Haberleri