Medical Park İzmir Hastanesi' Nden Engellilere Sağlık Desteği - Son Dakika

Medical Park İzmir Hastanesi' Nden Engellilere Sağlık Desteği

12.01.2012 08:57
Medical Park İzmir Hastanesi' Nden Engellilere Sağlık Desteği

Medical Park İzmir Hastanesi, Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi'nin belirlediği 10 engelli vatandaşa 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle ücretsiz check up hizmeti verdi, hastaneyi gezdirerek, ağırladı.

Medical Park İzmir Hastanesi, Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi'nin belirlediği 10 engelli vatandaşa 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle ücretsiz check up hizmeti verdi, hastaneyi gezdirerek, ağırladı.

Hasta kabulüne Ekim 2011'de başlayan Medical Park İzmir Hastanesi, sosyal sorumluluk bilinciyle Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi Kadın Kolları'nin belirlediği 10 engelli vatandaşa 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle ücretsiz check up hizmeti verdi, hastaneyi gezdirerek,ağırladı.

Hastane henüz açılmadan sosyal sorumluluk projelerine başlayan Medical Park İzmir Hastanesi 1 Aralık 2011 Perşembe günü ücretsiz olarak derneğin belirlediği yaşları 5 ila 57 arasında değişen 10 engelli vatandaşın sağlık taramalarını VIP Polikliniği'nde gerçekleştirdi,kan alımından sonra VIP Hasta Katında kahvaltı ikramında bulunularak sohbet edildi.

İzmir'de 300 üzerinde üyesi bulunan ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu'na bağlı olarak hizmet veren Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi Başkanı Erdem ÇERÇİOĞLU 'Medical Park İzmir Hastanesi'ne çok teşekkür ediyoruz.Bizi evimizde hissettirdiler,destek oldular.Engelli vatandaşlarımız için her ayrıntı düşünülmüş.Hiç yorulmadan her işlemimiz gerçekleştirildi' dedi.

Ardından söz alan Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Kadın Kolları Başkanı Süheyla Karagülle 'Ben de bir engelli olarak burada yerinde gözlem yapma fırsatı buldum.Bu hastane herhangi bir engellimizin tek başına refakatçisiz gelip,her türlü sağlık hizmetini rahatlıkla alabileceği,doktorların ve tüm çalışanların yardımları ve güleryüzleri ile engelsiz bir hastane olmuş,bunun için sizleri kutluyor ve teşekkür ediyorum.Ayrıca hastane konumu itibariyle de toplu taşıma araçları ile kolaylıkla gelinebilecek erişilebilir bir hastane . Bu anlamda bizi sadece bugün için değil, oluşturduğunuz her ayrıntıda düşündüğünüz için bir kez daha tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum' diyerek durumdan memnuniyeti belirtti.

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba da sohbetin sonunda gelenlere teşekkür ederek,bu tür sosyal sorumluluk projelerinin sürekli gündemlerinde olduğunu, bunun hastanelerinin vizyonel değerlerinin önemli bir unsuru olduğunu belirterek toplumun her kesimini,her ihtiyaç sahibini bundan sonra ki dönemde de unutmayacaklarını ve böyle etkinliklerin süreceğini vurguladı.Kubba ayrıca bu proje ile birlikte Medical Park İnsan Kaynakları'nın çeşitli engelli dernekleri ile kontağa geçerek engelli vatandaşlarımınız cvsini toplamaya çalıştıklarını ve böylece uygun pozisyonlar için engelli vatandaşları Medical Park İzmir Hastanesi'nde iş gücü olarak da değerlendirmek istediklerinin belirtti.

YORUMLAR
500
Tunç Soyer ve Oğuz Kaan Salıcı'dan Konyalılar Federasyonu'na Ziyaret Tunç Soyer ve Oğuz Kaan Salıcı'dan Konyalılar Federasyonu'na Ziyaret Son dakika haber | İzmir'de çatı yangını hasara neden oldu Son dakika haber | İzmir'de çatı yangını hasara neden oldu İzmirli Çiçek Üreticileri Hollanda Borsası'nda İzmirli Çiçek Üreticileri Hollanda Borsası'nda
Kaynak: BasinOdasi.com.tr

Son Dakika Basın Bültenleri Medical Park İzmir Hastanesi' Nden Engellilere Sağlık Desteği - Son Dakika

Bu haber BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı BasinOdasi.com.tr kurumudur.

Advertisement