Son Dakika Haberleri: Medipol Üniversitesinde Marka ve İletişim Zirvesi

Medipol Üniversitesinde Marka ve İletişim Zirvesi

19 gün önce

Medipol Üniversitesinde "İletişim 3.0" kapsamında "Markalar ve İletişim" zirvesi gerçekleştirildi. Öğrenciler için oldukça verimli geçen etkinlikte sektörün önde gelen isimleri ağırladı.

Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi, Gazetecilik Medya Kulübü & Medya İletişim Kulübü, Kariyer Merkezi ortaklığı ile düzenlenen "İletişim 3.0" etkinliği herkesin ilgisini çekti. Öğrenciler için oldukça verimli geçen etkinlikte sektörün önde gelen isimleri ağırladı. Yoğun İlgi ile karşılanan etkinliğin konukları; Colin's Pazarlama İletişimi Müdürü Aytaç Dalyan, Altavia Dekatlon Ajans Başkanı Samet Ensar Sarı, Altavia Dekatlon Dijital İletişim Direktörü Billur Ertuğrul Sarı, haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Bedia Teymur, Medya Okuryazarlığı Derneği Başkanı Cansu Aydemir, 1,618 Ajans Başkanı Sefa Karahan, Acun Medya Kurumsal İletişim Direktörü Emir Özkan, Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal, TürkMedya Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Selin Sirer ve yemeksepeti.com Pazarlama İletişimi Müdürü Okan Erol'du. Güney Kampüs 404 nolu amfide gerçekleşen etkinlikte birbirinden dikkat çekici çekilişler ve sponsorlar öğrencilere ulaştırıldı.

ETKİNLİKTEN KONU BAŞLIKLARI

6 oturumda gerçekleşen etkinliğin genel konusu dijitalleşme ve dijital medyada içerik üretimiydi. Kendi markalarının dijital kampanyalarını ve marka hikayelerini anlatan konuklar sunumlarını interaktif iletişim ile destekledi. Colin's Pazarlama İletişimi Müdürü Aytaç Dalyan sunumunda dijital pazarlama kampanyalarının öneminden bahsetti. Altavia Dekatlon Ajans Başkanı Samet Ensar Sarı ve Altavia Dekatlon Dijital İletişim Direktörü Billur Ertuğrul Sarı yaptıkları sunumda öğrenciler ile birlikte interaktif olarak dijital medya konulu soruları yanıtladılar. haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Bedia Teymur, Medya Okuryazarlığı Derneği Başkanı Cansu Aydemir, 1,618 Ajans Başkanı Sefa Karahan'ın konuşmacı oldukları panelin konusu Yeni Medya ve Medya Okuryazarlığı üzerindeydi. Panelin moderatörlüğünü Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Müge Demir Ayral yaptı. Acun Medya Kurumsal İletişim Direktörü Emir Özkan sektörün hızını yakalayabilmenin öneminden ve medyanın hızlı bir dinamiği olduğundan bahsetti. yemeksepeti.com Pazarlama İletişimi Müdürü Okan Erol sunumunda kullandığı görsel materyaller ile geçmişten günümüze pazarlama iletişiminin yolculuğunu anlattı.

SEKTÖR-ÖĞRENCİ BULUŞMASI

Katılan öğrencilere sertifika dağıtılan etkinliğin konuşmacı kadrosu oldukça dikkat çekiciydi. Marka ve İletişim sektörünün önemli isimleri Medipol Üniversitesi öğrencileri ile buluşup sektör tecrübelerini paylaştılar. Ayrıca "İletişim 3.0" etkinliği, öğrencilere gelecek meslektaşları ile tanışma imkanının yanı sıra iş ve staj imkanları da sundu.

BOL HEDİYELİ BİR GÜN

Tüm gün süren etkinlikte birbirinden güzel çekilişler de yapıldı. Netflix üyeliği, Gratis hediye çeki ve sinema biletlerinin hediye edildiği etkinlik gün boyu yoğun katılımla gerçekleşti.

Medipol Üniversitesinde Marka ve İletişim Zirvesi
Haber Yayın Tarihi : 02.05.2019 03:21 Kalp Krizi Geçiren Iker Casillas'ın Eşi Sara Carbonero, Kanser Olduğunu Açıkladı İmamoğlu "Vakit Yetmedi, Ne Yapacaktım Biliyor musunuz?" Deyip Bombayı Patlattı Kilosu 80 Liraya Satılan Domalan Mantarı Vatandaşın Geçim Kaynağı Oldu