Son Dakika Haberleri: Medya Seminerleri Başvurusu İçin Son Hafta

Medya Seminerleri Başvurusu İçin Son Hafta

8 yıl önce

Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FSMSEM) işbirliği ile düzenlenen "Değişim Sürecinde Medya" adlı seminer serisine başvuru için son haftaya girildi.

Medya Seminerleri Başvurusu İçin Son Hafta

, System.String[]
Ön kayıtlar 26 Eylül Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Daha demokratik bir toplum için medyanın kalite standartlarının yükseltilmesini teşvik eden mesleki bir sivil toplum kuruluşu olan Medya Derneği'nin, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin ev sahipliğinde düzenleyeceği seminer serisinin amacı, medyayı değişime zorlayan etkenlerin doğru analiz edilmesine yardımcı olmak ve katılımcıları gazetecilik mesleği hakkında bilgilendirmek. Katılım ücretinin 150 TL olduğu seminer serisinin kontenjanı 75 kişi ile sınırlı olup başvuru ilgi duyan herkese açıktır.

Katılımcıların mesleki çevrelerini genişletmelerine de yardımcı olacak olan seminerlerde Nuh Albayrak, Cemil Barlas, Ömer Özkan, Nazlı Ilıcak, Balçiçek İlter, Joost Lagendijk, Bülent Keneş, Emre Aköz ve Mustafa Karaalioğlu gibi önemli isimler eğitmenlik yapacak. Sosyal medya sponsorluğunu Dekatlon Buzz'ın üstlendiği seminerlerde dijital teknolojideki gelişmeler, kadının medyada güçlenen rolü, dış basınla ilişkiler ve demokratikleşme sürecinin medyaya etkileri tartışılacak.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi'nde yapılacak olan seminer serisi 1 Ekim - 22 Ekim tarihleri arasında her Cumartesi 13.30 - 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Seminer serisine katılmak isteyenlerin bir özgeçmiş ve bu programa katılma nedenlerini belirtikleri bir yazı ile 26 Eylül tarihine kadar Medya Derneği'ne ön kayıt yaptırmaları gerekiyor. Program sonunda ise katılımcılara bir 'Katılım Sertifikası' takdim edilecek.'Oğluna Kıyafet Alamadığı İçin İntihar Etti' İddiasına Valilikten Açıklama: İntihar Sebebi Kıyafet Alamama Değil 2012 Yılında İşlenen Cinayetin Altından Yasak Aşk Çıktı

Çin'den ABD'nin Askeri Yaptırım Kararına Sert Yanıt: Öfke Duyuyoruz