Son Dakika Haberleri: Medyasoft, Kobi'leri SAP Çözümleriyle Büyütecek

Medyasoft, Kobi'leri SAP Çözümleriyle Büyütecek

7 yıl önce

Medyasoft, kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP'nin Business One çözümlerinde de Türkiye'deki iş ortağı oldu.

Medyasoft, Kobi'leri SAP Çözümleriyle Büyütecek, System.String[]
Bugüne kadar Türkiye'nin dev markaları için geliştirdiği SAP çözümleri ile şirketlerin geleceğine yön veren Medyasoft, yapılan anlaşma ile dünyada 35 bini aşkın KOBİ'nin can simidi olan SAP Business One çözümlerini, Türkiye'deki KOBİ'lerle buluşturarak, KOBİ'leri dünya standartlarına taşıyacak

Kurumlara yazılım, güvenlik ve eğitim alanında uçtan uca çözümler sunan Medyasoft, KOBİ'lere iş dünyasındaki rekabet avantajı sağlayacak iş teknolojileri çözümlerini yaptığı yeni anlaşmalarla genişletmeye devam ediyor. Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP'nin iş ortağı olan Medyasoft, SAP Business One çözümünün de Türkiye'deki iş ortağı oldu.

Geliştirdiği SAP çözümleri ile yıllardır Türkiye'deki dev markaların gelişimine ve geleceğine yön veren Medyasoft, yapılan anlaşma ile artık küçük ve orta ölçekli işletmelere de çözüm geliştirecek. Medyasoft dünyada 35 bini aşkın KOBİ'nin can simidi olan SAP Business One çözümlerini uygun fiyat avantajı ile Türkiye'deki KOBİ'lerle buluşturarak, onları dünya standartlarına taşıyacak.

BÜYÜMEK İSTEYEN KOBİ'LER İÇİN EN DOĞRU SEÇİM

Sağladığı düşük maliyet avantajı ile geleceği bugünden yapılandırmak isteyen KOBİ'ler için benzersiz çözümler sunan SAP Business One, işletmelerin tüm departman, bayi, ofis, fabrika ya da şubelerinin bütünleşik olarak çalışmasına imkan veriyor. SAP Business One ile şirket çalışanları ve yöneticileri mali yönetim, satın alma, bankacılık, müşteri ilişkileri, üretim ve depo yönetimi de dahil olmak üzere tüm gelişmeleri anında ister bilgisayarlarından, ister cep telefonundan takip edebiliyor.

YENİ TÜRK TİCARET KANUNUN'DAKİ YENİLİKLERE HAZIR

SAP Business One, TFRS, veri kodları, vergi raporlaması, yasal defterler, XBRL teknolojisi, kullanıcı giriş logları gibi yasal ihtiyaçların tamamını yerine getirebiliyor. Kolay kullanımı ve uygun fiyatıyla da ön plana çıkan SAP Business One ile çalışanlar ve yöneticiler hem gündelik muhasebesel işlemleri, hem de ay/yıl kapanışlarını daha hızlı gerçekleştirebiliyor. Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun getirdiği IFRS'ye (Uluslararası Finansal Raporlama Standartları) göre raporlama yapabilen sistem, küçük ve orta ölçekli şirketlerin iş süreçlerini hızlandırdığı gibi planlama süreçleri ile bütçe aşımı riskini de en aza indiriyor.

"FARK YARATMAK İSTEYENLERİN YANINDAYIZ"

Türkiye'nin birçok alanda bölgesel bir güç olabilmesi için KOBİ'lerin büyük bir önem taşıdığını belirten Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, yapılan anlaşma ile ilgili olarak, "Günümüz iş dünyasında liderliğe oynamak için sadece inovasyon ve hızlı olmak yetmiyor. Rekabetçi pazarda fark yaratmak ve karlılığı artırmak için hızlı ve doğru stratejiler ancak yeni nesil iş teknolojileriyle gerçekleşebiliyor. Türkiye genelinde 2 aydır gerçekleştirdiğimiz 'KOBİ'ler İçin İş Çözümleri' etkinliklerinde bir taraftan KOBİ'leri devler ligine hazırlayacak çözümleri tanıtırken, diğer taraftan da onları dinleme imkanı bulduk. Şirketler artık iş süreçlerini etkin bir şekilde yürütüp, yönetmek istiyor.

SAP ile yaptığımız bu anlaşma, bizim için oldukça önemli. Şirketlerin kısa sürede kapsamlı bir dönüşüm geçirmesini sağlayan SAP Business One, beraberinde SAP'nin iş ortakları ile birlikte geliştirdiği 350'nin üzerinde sektöre özel uygulama desteği ile geliyor. Bu da verimi üst düzeye çıkarıp, masrafları minimuma indiriyor. Fark yaratmak isteyen KOBİ'ler için SAP Business One alanında önemli yatırımlar gerçekleştirip, oluşumumuzu tamamladık. Türkiye genelindeki güçlü iş ortaklarımızla, KOBİ'lerimizin her zaman yanında olup, onları dünya standartlarına taşıyacağız. Bunun ilk örneklerini bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilecek Türkiye'nin en kapsamlı BT etkinliği SAP Forum'da aktaracağız" dedi.

"SAP BUSINESS ONE, KOBİ'LERİ DÜNYA STANDARTLARINA TAŞIYOR"
Yapılan anlaşmayla ilgili olarak SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin ise "SAP Business One, tüm dünyada 40'tan fazla ülkede, 27 farklı dilde ve 35.000'den fazla kurumsal firmada aktif olarak kullanılıyor. KOBİ'lere kapsamlı bir çözüm sunan SAP Business One, kolay kullanım, uygun fiyat ve kısa sürede entegre edilebilme özellikleri ile fark yaratıyor. SAP'nin dünyada 25'ten fazla sektörde 190 binden fazla şirket tarafından tercih edildiği düşünülürse, SAP Business One'ın getirdiği yeniliklerin de Türkiye'de faaliyet gösteren KOBİ'leri dünya standartlarına taşıyacağını söyleyebiliriz. Medyasoft ile yaptığımız işbirliği sayesinde şimdi Türkiye'deki KOBİ'ler de tüm bu teknolojilerden yararlanabilecekler" açıklamasını yaptı.

SAP BUSINESS ONE'I TERCİH ETMEK İÇİN 10 NEDEN
• Entegre müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulaması ile müşteri memnuniyetinizi artırmanızı sağlar
• Hızlı ay sonu kapanışları yapmanıza olanak sağlar
• Entegre iş zekası ile doğru iş kararları vermenize yardımcı olur
• Mobil uygulamalar ile iş süreçlerini hızlandırır
• Raporların grafik formlarında gösterilmesini sağlar
• İşlerin kişiselleştirilmiş çalışma platformu ile yürümesine olanak verir
• SAP ekosisteminde yer alan tüm tedarikçi ve müşterilerinizle ortak bir dil konuşmanızı sağlar
• Genişletilebilir yapısı sayesinde yalnızca bugün için değil gelecek için de çözümler sunar
• MS Office entegrasyonu sayesinde Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft Outlook'a hızlıca erişim ve veri senkronizasyonu olanağı sağlar
• Ön tanımlı entegrasyon senaryoları sayesinde dış sistemlerle hızlı ve kolay entegrasyona imkan verir

Haber Yayın Tarihi : 10.10.2012 12:10 Kaynak: BültenlerFuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı Karı-Koca, İşkence Görüntülerini Mahkemeye Verince Sokak Ortasında Vurulmuş Giyim Mağazasında Pantolon Deneyen Kadın, Tezgahtar Tarafından Elle Taciz Edildi