"Medyum" TV'de İlk Kez Smart Sinegold Ekranlarında - Son Dakika

"Medyum" TV'de İlk Kez Smart Sinegold Ekranlarında

15.03.2013 18:44
"Medyum" TV'de İlk Kez Smart Sinegold Ekranlarında

Medyum, TV'de ilk kez 17 mart Pazar 21.00'de Smart SineGold ve Smart SineGold HD'de ekrana geliyor.

Robert De Niro ve Sigourney Weaver'ın başrolleri paylaştığı, yönetmenliği ve senaristliği Rodrigo Cortés'in üstlendiği "Medyum (Red Lights)" TV'de ilk kez 17 Mart Pazar akşamı saat 21.00'de D-Smart 5. Kanal Smart SineGold ve Smart SineGold HD ekranında sinemaseverler ile buluşuyor.

Öncü dijital yayın platform D-Smart, sinemaseverlerin ilgiyle takip ettiği sinema filmlerinin TV'deki ilk gösterimlerini izleyicileri ile buluşturmaya devam ediyor. Medyum, TV'de ilk kez 17 mart Pazar 21.00'de Smart SineGold ve Smart SineGold HD'de ekrana geliyor.

Üniversitenin psikoloji bölümünde öğretim üyesi olan Margaret Matheson ve asistanı Tom Buckley, ruh çağırma, psişik güçler, telepati vb. metafizik olarak tanımlanan olayları ülke çapında araştırarak, sahte medyumların ipliğini pazara çıkartırlar.

İnsanları kurnaz yöntemlerle kandıran şarlatanlar çok büyük paralar kazanmakta, dahası ciddi hastalıkları olan insanları tıbbi yöntemler yerine bu sahte güçleriyle tedavi ettiklerine inandırırlar. Fakat Robert De Niro'nun canlandırdığı ünlü medyum Simon Silver 30 yıl sonra yeniden gündeme gelip, gösterilere çıkmaya başlayınca Tom, Margaret'ın tüm ısrarlarına rağmen Silver'ın peşine düşmek, bir yalancı olduğunu ispat etmek ister. Ve bu sefer büyük oynar.

Başrollerinde usta oyuncu Robert De Niro, Inception, The Dark Knight ve Batman Begins filmlerinde izlediğimiz Cillian Murphy ve Alliens serisiyle hafızalarımızda yer eden Sigourney Weaver'ı izlediğimiz 'Medyum'un yönetmenliğini ve senaristliğini, üçüncü uzun metrajlı filmine imza atan İspanyol yönetmen Rodrigo Cortés üstleniyor.

'Medyum' filminin TV'de ilk gösterimini, D-Smart 5. Kanal Smart SineGold ve Smart SineGold HD ekranlarında, 17 Mart Pazar akşamı saat 21.00'de izleyebilecek.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Medyum' TV'de İlk Kez Smart Sinegold Ekranlarında - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement