Megan Fox'un Kaprisi Ek - Son Dakika

Megan Fox'un Kaprisi Ek

18.01.2012 20:33
Megan Fox'un Kaprisi Ek, System.String[]

*reklam çekimi için İstanbul'a gelen Megan Fox, basın mensuplarına görüntü vermemek için polis nezaretinde havalimanından ayrıldı.*Dublörde kullanan Fox, görüntülenmemek için yüzünü montuyla kapattı.

*reklam çekimi için İstanbul'a gelen Megan Fox, basın mensuplarına görüntü vermemek için polis nezaretinde havalimanından ayrıldı.

*Dublörde kullanan Fox, görüntülenmemek için yüzünü montuyla kapattı.

Haber-Kamera: Murat ÇAKIR-Gülseli ÖZDEMİR- Özgür ARSLAN-İstanbul DHA

Reklam filmi çekimleri için Türkiye'ye gelen Hollywood yıldızı Megan Fox kaprisi ile şaşırttı.Fox, basın mensuplarına görüntü vermemek için polis nezaretinde havalimanından ayrıldı.

Fox görüntülenmemek için yüzünü şapka ve montunun kapüşonuyla kapatırken ABD Başkanları gibi dublör kullandı.Fox ve aynı kıyafeti giyen ve yüzünü kapatan dublör uçak altına gelen araçla polis nezaretinde gitti.

Hollywood yıldızı Megan Fox, Air France Havayolları'na ait bir uçakla saat 16.50'de Paris'ten İstanbul'a geldi. Prime Class hostesleri tarafından karşılanan Fox kendisini görüntülemek için bekleyen basın mensuplarını görünce dışarı çıkmak istemedi. 201 nolu körükte yaklaşık bir saat bekleyen Megan Fox dışarı çıkmak için çareyi polis çağırmakta buldu. Aprona gelen polislerin nezaretinde araca binen Fox, görüntülenmemek için elinden geleni yaptı.Terminale gelen Fox, burada da bir süre bekledi. Çıkışa doğru yönelen Fox, kalabalığı görünce geri döndü. Fox, daha sonra kendisi için bekleyen araca binerek havalimanından ayrıldı.

Megan Fox'un Kaprisi Ek
Megan Fox'un Kaprisi Ek
Megan Fox'un Kaprisi Ek

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Megan Fox'un Kaprisi Ek - Son Dakika


Son Dakika

Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Yunanistan'ın "Oruç Reis" iftiralarına Dışişleri Bakanlığı'ndan sert yanıt: Kıta sahanlığı dahilinde Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Tehditlere boyun eğmeyen Erdoğan, ABD'ye meydan okudu: Yaptırımın ne ise geç kalma yap Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar