Megastar Tarkan deprem için elini taşın altına koydu! AFAD'a 100 bin TL bağışladı - Son Dakika

Megastar Tarkan deprem için elini taşın altına koydu! AFAD'a 100 bin TL bağışladı

30 gün önce

Türkiye'yi üzüntüye boğan Elazığ depreminin ardından Megastar Tarkan'ın, AFAD'a 100 bin TL bağış yaptığı öğrenildi.

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan ve birçok çevre kentte hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremde hala enkaz altındakiler kurtarılmaya çalışılırken, Türkiye genelinde büyük yardım kampanyaları başlatıldı.

YARDIM İÇİN HAREKETE GEÇTİLER

AFAD'a şu ana kadar miktarı açıklanmayan yardımlar devam ederken, ünlü sanatçılar da harekete geçti. Haluk Levent başta olmak üzere Demet Akalın, Şahan Gökbakar, Yılmaz Erdoğan, Yusuf Güney gibi birçok sanatçı depremzedelerin yaralarını sarmak için elini taşın altına koydu.

TARKAN'DAN 100 BİN TL'LİK BAĞIŞ

Elazığ'da Türkiye'yi üzüntüye boğan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından ünlü sanatçı Tarkan, Afad'a 100 bin TL bağış yaptığı öğrenildi.

"DUALARIMIZ MİLLETİMİZLE"

Yaptığı bu bağışla takdir toplayan sanatçı, "Elazığ'da olan ve başka kentlerimizde de hissedilen depremden dolayı vatandaşlarımıza çok geçmiş olsun. Daha fazla acı haber almadan atlatmamızı umuyorum. Dualarımız milletimizle, ülkemle..." notuyla sosyal medya hesabından dayanışma mesajı paylaşmıştı.

Megastar Tarkan deprem için elini taşın altına koydu! AFAD'a 100 bin TL bağışladı
Haber Yayın Tarihi: 26.01.2020 01:55 Son Dakika

Adliyede kadın avukatın etek altı fotoğrafını çeken katibe 15 yıl hapis istendi
Dünyanın en yaşlı erkeği 112 yaşında hayatını kaybetti Azeri yetkilinin var gücüyle tokalaşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşırttı