Meghan Markle Düğün Stresine Girdi, Gelinliği Defalarca Değiştirildi - Son Dakika

Meghan Markle Düğün Stresine Girdi, Gelinliği Defalarca Değiştirildi

23.04.2018 09:41

19 Mayıs'ta ikinci evliliğini yapacak olan Meghan Markle'ı düğün stresi sardı. Markle, verdiği kilolar nedeniyle gelinliğini defalarca değiştirmek zorunda kaldı.

İngiliz Prens Harry ile 19 Mayıs'ta İngiltere'deki Windsor Kalesi'nde evlenecek olan Amerikalı oyuncu Meghan Markle, düğün stresinden hızla kilo vermeye başladı. Oyuncu verdiği kilolar nedeniyle 40 bin poundluk (228 bin TL) değerindeki gelinliği defalarca değiştirmek zorunda kaldı.

GÖSTERİŞLİ GELİNLİK İSTİYOR

36 yaşındaki Markle, tasarımcı 'Ralph ve Russo'dan gösterişli bir gelinlik yapmalarını istiyor. Markle, resmi nişan fotoğrafında da Ralph & Russo imzalı elbisesiyle görülmüştü.

99 BİN DOLAR DEĞERİNDE NİŞAN ELBİSESİ

Ralph & Russo, her bir elbiseyi kişiye özel olarak tasarlayan bir İngiliz markası. Elbiselerin fiyatları 53 bin dolardan başlarken, Markle'ın nişan elbisesinin de 99 bin dolar olduğu öğrenildi.

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI ALEXİ LUBOMİRSKİ ÇEKECEK

Kensington Sarayı'ndan yapılan duyuruda, 33 yaşındaki Prens Harry ile 36 yaşındaki Meghan Markle'ın düğününü Alexi Lubomirski'nin fotoğraflayacağı belirtildi.

Meghan Markle Düğün Stresine Girdi, Gelinliği Defalarca Değiştirildi

Son Dakika Magazin Meghan Markle Düğün Stresine Girdi, Gelinliği Defalarca Değiştirildi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Borsanın en değerli şirketi Koç Holding oldu Sarhoş kadın turistler, "Bizi taciz etti" deyip yaşlı adamı sokak ortasında dövdü Defin işlemlerini gerçekleştiren mezar kazıcıları deneyimlerini anlattı: En çok çocuk cenazelerinde zorlanıyoruz Demet Akalın ve Deniz Seki'nin yıllardır devam eden dostluğu bitti 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde hareketli dakikalar! Ekipler intihar girişiminde bulunan 2 kişiyi ikna etmeye çalışıyor 55 ili ilgilendiren 145 yıllık rüya gerçek oluyor! Karadeniz-Akdeniz Yolu'nda sona doğru Doktor, iki korona hastasını öldürdü; nedenini de mahkemede soğukkanlılıkla anlattı Babil dizisi, 20. final bölümüyle ekrana veda etti