Son Dakika Haberleri: Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği

Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği

8 yıl önce

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Eğitim Gönüllüleri Derneği (KAREGDER) Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği düzenledi.

Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği, System.String[]

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Eğitim Gönüllüleri Derneği (KAREGDER) Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği düzenledi.


KAREGDER Başkanı Murat Ciğer, Yenişehir Kültür Merkezi'ndeki programda yaptığı konuşmada, milli şair Ersoy'u öğrencilere biraz daha çok tanıtabilmek, eserlerini yaşatabilmek için anma programı düzenlediklerini söyledi.


Amaçlarına ulaşmaktan dolayı mutlu olduklarını anlatan Ciğer,


"Öğrencilerimize bir nebze olsun büyük şairimizi tanıtabildiysek bundan gurur duyarız. Amacımız onu hatırlamak değil, hiç unutturmamaktır" dedi.


Programa Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Beşler, çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.


- KARABÜK

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:05 Kaynak: AAFenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim
Atatürk'e olan benzerliğini kullanan Göksel Kaya, üniforma giyerek ata bindi Bir sonraki geçişi 2032 yılında! Merkür Güneş'in kalbinden böyle geçti