Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği - Son Dakika

Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği

02.01.2012 14:05
Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği, System.String[]

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Eğitim Gönüllüleri Derneği (KAREGDER) Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği düzenledi.

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Eğitim Gönüllüleri Derneği (KAREGDER) Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği düzenledi.

KAREGDER Başkanı Murat Ciğer, Yenişehir Kültür Merkezi'ndeki programda yaptığı konuşmada, milli şair Ersoy'u öğrencilere biraz daha çok tanıtabilmek, eserlerini yaşatabilmek için anma programı düzenlediklerini söyledi.

Amaçlarına ulaşmaktan dolayı mutlu olduklarını anlatan Ciğer,

"Öğrencilerimize bir nebze olsun büyük şairimizi tanıtabildiysek bundan gurur duyarız. Amacımız onu hatırlamak değil, hiç unutturmamaktır" dedi.

Programa Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Beşler, çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.

- KARABÜK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Boşanmak istemeyen kadın, kocası ve akrabaları tarafından sokak ortasında dövüldü Boşanmak isteyen eşinin kapısını çilingir yardımıyla açtırıp öldüren koca, vicdan azabından teslim olmuş Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım