Son Dakika Haberleri: Mehmet Ali Erbil'in Kızı Sezin Erbil, Doktor ve Hemşirelere Teşekkür Etti

Mehmet Ali Erbil'in Kızı Sezin Erbil, Doktor ve Hemşirelere Teşekkür Etti

30 gün önce

Yoğun bakımda tedavisi devam eden 61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil, babasının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, "Doktorlar, hemşireler babama çok iyi bakıyor." notunu ekledi.

60 gündür yoğun bakımda tedavisi süren Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil, babasıyla birlikte fotoğrafını paylaşarak, babasının tedavisinde yardımcı olan doktor ve hemşirelere teşekkür etti.

"ALLAH RAZI OLSUN"

Instagram hesabının hikaye bölümünden babasıyla birlikte fotoğrafını paylaşan Sezin Erbil, "Yoğun bakımda 60. gün. Doktorlar ve hemşireler babama çok iyi bakıyorlar. Allah razı olsun." notunu ekledi.

"ABİSİNİN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ BİLGİ VERMİŞTİ"

Instagram hesabından Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Yeşim Erbil, "Abim hala yoğun bakımda. Solunum cihazına bağlı ancak gündüz saatlerinde belli aralıklarla cihazdan ayrılıyor. Bunun amacı kendi solunumu ile nefes alıp yeterli oksijeni alabilmesi için bir anlamda jimnastik gibi bir uygulama. Trakeostomi (delik) olduğu için ses çıkarması zor ama yine zaman zaman sesini rahat çıkarabilecek konuma getiriliyor. Doğal olarak şu anda "sohbet" edecek durumda değil" demişti.


YORUMLAR


Üç Çocuk Oyun İçin Girdikleri Derin Dondurucuda Havasızlıktan Öldü Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı