Son Dakika Haberleri: Mehmet Ali Şahin Evliliğe Giden Aşamayı Anlattı: İçimde Kıpırtılara Yol Açtı

Mehmet Ali Şahin Evliliğe Giden Aşamayı Anlattı: İçimde Kıpırtılara Yol Açtı

5 gün önce

İkinci defa evlilik yoluna giren ve 15 gün önce nişanlanan AK Partili Mehmet Ali Şahin, evlilik sürecini ve müstakbel eşini anlattı: İçimde kıpırtılara yol açtı.

Eşini 3 yıl önce hastalık nedeniyle kaybeden 4 çocuk babası, AK Partili Mehmet  Ali Şahin yeniden evlilik kararı aldı. Bir dönem sekreterliğini yapan Zuhal Fırat'la evlenecek olan Şahin, tanışma süreçlerini anlattı.

İKİNCİ KEZ EVLİLİK YOLUNDA ADIM ATTI

AK Parti  Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali Şahin, ikinci kez evlilik yoluna girdi. Bir dönem sekreterliğini yapan Zuhal Fırat ile nişanlanan Şahin, evlilik sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

''İÇİMDE KIPIRTILARA YOL AÇTI''

Kanal D Haber'e konuşan Mehmet  Ali Şahin, "Zuhal Hanım'ı  AK Parti Genel Merkezi'nden tanıyordum. Burada ziyarete geldi.

Size çok alışmıştık falan dedi. Çok duygulandı onu söylerken. İçimde bir takım kıpırtılara yol açtı onu söylerken. Etkilendim.

Mehmet  Ali Şahin'in nişan töreninden bir kare

''EVLENME TEKLİFİ ETTİM''

Daha sonra ben medeni cesaret gösterdim. Kendisine evlenme teklif ettim. Ailem bilir dedi, babam bilir dedi.. 2 defa isteme oldu. Aileler tanışıp anlaştı.." ifadelerini kullandı.

DAMATLIK GİYİNECEK

Zuhal Fırat'ın ailesinin düğün istediğini belirten Şahin, düğünün  Ankara'da gerçekleştirileceğini ve damatlık giyineceğini açıkladı.

Mehmet  Ali Şahin'in müstakbel eşi Zuhal Fırat


Başbakan'dan Vatandaşa Müjde: Emlak ve İletişim Vergisi Düşecek AK Parti Konya İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Genel Merkez Talimatıyla İstifa Etti
Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye 10 Maddelik Yanıt! İsim Vermeden "Hadsiz" Dedi Erdoğan'ın İstifasını İstediği AK Partili Niğde Belediye Başkanı Görevi Bıraktı