Son Dakika Haberleri: Mehmet Ali Şahin Evliliğe Giden Aşamayı Anlattı: İçimde Kıpırtılara Yol Açtı

Mehmet Ali Şahin Evliliğe Giden Aşamayı Anlattı: İçimde Kıpırtılara Yol Açtı

12 ay önce

İkinci defa evlilik yoluna giren ve 15 gün önce nişanlanan AK Partili Mehmet Ali Şahin, evlilik sürecini ve müstakbel eşini anlattı: İçimde kıpırtılara yol açtı.

Eşini 3 yıl önce hastalık nedeniyle kaybeden 4 çocuk babası, AK Partili Mehmet Ali Şahin yeniden evlilik kararı aldı. Bir dönem sekreterliğini yapan Zuhal Fırat'la evlenecek olan Şahin, tanışma süreçlerini anlattı.

İKİNCİ KEZ EVLİLİK YOLUNDA ADIM ATTI

AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, ikinci kez evlilik yoluna girdi. Bir dönem sekreterliğini yapan Zuhal Fırat ile nişanlanan Şahin, evlilik sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

''İÇİMDE KIPIRTILARA YOL AÇTI''

Kanal D Haber'e konuşan Mehmet Ali Şahin, "Zuhal Hanım'ı AK Parti Genel Merkezi'nden tanıyordum. Burada ziyarete geldi.

Size çok alışmıştık falan dedi. Çok duygulandı onu söylerken. İçimde bir takım kıpırtılara yol açtı onu söylerken. Etkilendim.

Mehmet Ali Şahin'in nişan töreninden bir kare

''EVLENME TEKLİFİ ETTİM''

Daha sonra ben medeni cesaret gösterdim. Kendisine evlenme teklif ettim. Ailem bilir dedi, babam bilir dedi.. 2 defa isteme oldu. Aileler tanışıp anlaştı.." ifadelerini kullandı.

DAMATLIK GİYİNECEK

Zuhal Fırat'ın ailesinin düğün istediğini belirten Şahin, düğünün Ankara'da gerçekleştirileceğini ve damatlık giyineceğini açıkladı.

Mehmet Ali Şahin'in müstakbel eşi Zuhal Fırat
Kimliğini Değiştirmeye Giden Vatandaş, Hayatının Şokunu Yaşadı Minik Sedanur'un Anne ve Babasının Televizyona Çıkmak İçin Köyü Terk Etmeleri Tepki Çekti

Kaybolduktan 3 Gün Sonra Bulunan Kadın: Yanıma Ayı ve Kurt Geldi