Son Dakika Haberleri: AK Partili Mehmet Ali Şahin, Yeniden Dünyaevine Giriyor

AK Partili Mehmet Ali Şahin, Yeniden Dünyaevine Giriyor

6 gün önce

Üç yıl önce eşini kaybeden TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, bir dönem AK Parti Genel Merkezinde sekreteri olarak çalışan Zuhal Fırat'la yarın yapılacak düğünle evleniyor.

Eşini üç yıl önce hastalığı nedeniyle kaybeden TBMM eski Başkanı, Adalet ve Devlet eski Bakanı,  AK Parti  Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali Şahin yarın  Ankara'da yapılacak düğünle yeniden dünyaevine giriyor.

AİLE ARASI TÖRENLE NİŞANLANDIALR

Dört çocuk babası 67 yaşındaki Şahin,  AK Parti Genel Merkezi'nde sekreter olarak görev yapan 39 yaşındaki Zuhal Fırat'la önceki gün aile arasında bir törenle nişanlandı. Şahin, Siyasi İşler Başkanı olarak Genel Merkez'de Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı dönemde Zuhal Fırat da sekreteri olarak çalıştı.

PARTİDEN AYRILIP TÜM SOSYAL MEDYA HESAPLARINI KAPATTI

Şahin görevden ayrılınca bir dönem Hayati Yazıcı'yla çalışan Fırat, daha sonra da partinin Medya Tanıtım Başkanlığı'nda görev yaptı. Fırat, partiden ayrıldı; tüm sosyal medya hesaplarını da kapattı.

AK PARTİ HÜKÜMETİNDE BAKANLIK GÖREVİNİ YÜRÜTMÜŞTÜ

1950 doğumlu olan Şahin,  İstanbul İmam Hatip Lisesi'nde  Cumhurbaşkanı  Tayyip Erdoğan'la arkadaş oldu.  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.  Refah Partisi'nde  Eminönü İlçe Başkanlığı yapan Şahin, Refah,  Fazilet Partisi ve  AK Parti'den vekil seçildi. Şahin, TBMM Başkanlığı ile Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı ve  Adalet Bakanlığı görevlerinde bulundu.

TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin'le Evlenecek Olan Zuhal Fırat Kimdir?

Dünyaevine Girmeye Hazırlanan Mehmet Ali Şahin'in Nişan Fotoğrafı Ortaya Çıktı


AK Parti Konya İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Genel Merkez Talimatıyla İstifa Etti Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye 10 Maddelik Yanıt! İsim Vermeden "Hadsiz" Dedi
Erdoğan'ın İstifasını İstediği AK Partili Niğde Belediye Başkanı Görevi Bıraktı Başbakan Duyurdu: TEOG'un Yerine Gelecek Yeni Sistem, 1 Hafta İçinde Açıklanacak