Mehmet Aslantuğ "Gecenin Kraliçesi" Dizisinden Ayrıldı - Son Dakika

Mehmet Aslantuğ "Gecenin Kraliçesi" Dizisinden Ayrıldı

01.11.2015 14:20
Mehmet Aslantuğ

Mehmet Aslantuğ, Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım ile birlikte rol alacağı "Gecenin Kraliçesi " dizisinden ayrıldı. Aslantuğ, rol için riskli bulundu.

Son olarak Racon: Ailem İçin dizisi ile kamera karşısına geçen oyuncu Mehmet Aslantuğ, Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'ın başrolerinde yer alacağı "Gecenin Kraliçesi" dizisinin kadrosundan ayrıldı.

"İTİRAF EDİYORUM, YANILMIŞIM"

Dizide, oğlunun sevgilisine aşık olan bir adamı canlandıracak olan Mehmet Aslantuğ'un, daha önce "çarpık ilişkilerin işlendiği dizilerde rol almam" açıklamasında bulunduğu iddia edilmişti. Usta oyuncu ise konuya açıklık getirerek "İtiraf ediyorum, Yanılmışım! Hesap mı soracaksınız? Benden değil, reytinginizden sorun" demişti.

ROL RİSKLİ GÖRÜLDÜ

Karadenizli sert bir karaktere hayat verecek olan Mehmet Aslantuğ'un daha önce hep naif ve iyi karakterlerde rol almasının yapım şirketi tarafından riskli görüldüğü ve Aslantuğ ile karşılıklı konuşarak diziden ayrılmasına karar verildiği öğrenildi.

Mehmet Aslantuğ Gecenin Kraliçesi Dizisinden Ayrıldı

Son Dakika Magazin Mehmet Aslantuğ 'Gecenin Kraliçesi' Dizisinden Ayrıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Ünlü Rus model, morga girip koronavirüsten ölenlerin görüntülerini paylaştı Boran Kuzum ve Miray Daner'in Saygı dizisindeki küvet sahnesi gündeme bomba gibi düştü Koku kaybı, ateş ve öksürüğe göre daha ciddi bir koronavirüs belirtisi İstanbul'da kanlı pusu! Nişanlısını bekleyen müteahhide kurşun yağdırdılar Selçuk Özdağ: Gelecek Partisi'nin oy oranı yüzde 5-8 arasında Hastanede korkunç olay! Eşine refakat eden şahıs, beşinci kattan atlayarak intihar etti Aliyev açtı ağzını yumdu gözünü! Kendisine basın özgürlüğü suçlaması yapan BBC'ye Batı'nın iki yüzlülüğünü anlattı Çocukların çekiçli cinayetinin altından bilgisayar oyunu kavgası çıktı