Mehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim - Son Dakika

Mehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim

30.11.2020 22:54

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, konuk olduğu canlı yayında, aşı karşıtlarının kendisini pandemi sürecinde maddi çıkar sağlamakla suçlamalarına tepki gösterdi. Salgında iki kuzenini ve yengesini kaybettiğini dile getiren Ceyhan, "Aşıdan çıkarım olduğunu söyleyenler yanlış yapıyor" dedi.

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı ve Hacettep Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sunduğu "Teke Tek" programına konuk oldu.

Aşı karşıtlarının kendisini pandemi sürecinde maddi çıkar sağlamakla suçlamalarına tepki gösteren Ceyhan, "Salgında iki kuzenimi ve yengesini kaybettim. İnsanlar 'Bol keseden atıyorsunuz' diye düşünüyorlar ama koronavirüs sahte bir hastalıktır diyenleri, salgın sırasında hayatını kaybeden 1 milyon 300 bin kişinin ailelerinin karşısında çıkarmak lazım" ifadelerini kullandı.

"BİLİNÇLİ OLARAK BU ŞEKİLDE DAVRANIYORLAR"

Ceyhan, kendisine yönelik asılsız iftiralarda bulunan kişilerin bilinçsiz olmadığını aksine bilinçli olarak bu şekilde davrandıklarını belirterek, "Bu tür konuşanlar aklını yitirmiş değil. Yıllardır bunlarla uğraşıyorum ben çok yakından tanıyorum bu kişileri son derece bilinçli ve çıkarları olduğu için konuşuyorlar" ifadelerini kullandı.

"OĞLUMUN ÜRÜNLERİNİ SATMAYA ÇALIŞIYORMUŞUM"

Ceyhan, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Çok ünlü bir yazar herkesin takip ettiği, bildiği biri benim için bir yazısında Pfizer'de soyadı benimle aynı olan birinin oğlum olduğunu iddia etti. Çocuğu aradım dedim ki ben böyle bir şey bilmiyorum. Bu kişinin memleketi bile benle aynı değil.

Yazarın iddiasına göre, oğlum Pfizer'de üst düzey yöneticiymiş ben de oğlumun ürünlerini satmaya çalışıyormuşum. Bunu yapan politika ile uğraşan bir yazar. Şimdi bunlar böyle yaptıktan sonra bilinçsiz halk neler yapmaz tabi."

Mehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar
Mehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim

Son Dakika Güncel Mehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • Ateş olmayan yerden: Peki neden hergün sistematik olarak, şuranız buranız ağrırsa hastaneye koşun diyip milleti korkutup hastanelere hucum ederek hastaneleri göçertecek yönde açıklamalar yapıyorsun. Hastaneye gitmeyen de etik ve hukuku olmayan şekilde verdiğin ilaç isimlerine koşuyor. Üstelik hiç maske taktığını da gören yok. En başta maske yarardan çok zarar diyen sen. Neden başkası değil de sadece sen her gün ama hergün sistematik olarak bir TVde aynı korkutma mesajları veriyorsun ve ilaç adı belirtiyorsun. Neden? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Kamelyayı kıran gençlere belediyeden sitem: Kırılan sadece kamelya olmadı, kalbimizi de kırdınız 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Son Dakika! Bartın'ın İnkumu açıklarında Rus bandıralı kuru yük gemisi battı: 4 kişi öldü Davutoğlu saldırı sonrası ona seslenmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun telefonu Babasına Atatürk'ün hediye ettiği mendili maddi sıkıntıdan dolayı satışa çıkarttı Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı