Son Dakika Haberleri: Mehmet Günsür'den İstanbul Seçimleri İçin Sert Açıklama: Rezalet!

Mehmet Günsür'den İstanbul Seçimleri İçin Sert Açıklama: Rezalet!

3 gün önce

Ekranlardan bir süredir uzak kalan yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür, İstanbul'da seçimlerin bir türlü sonuçlanmamasına sosyal medya hesabından tepki göstererek, "Bu ne rezalet!" ifadelerini kullandı.

Mehmet Günsür, İstanbul'da seçimlerin bir türlü sonuçlanmamasına sert bir tepki gösterdi.

"BU REZALET NE ZAMAN BİTECEK?"

Yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür, sosyal medya hesabında İstanbul seçimlerinin hala sonuçlanmamasına tepki göstererek, "Seçimler olalı 16 gün oldu. Bu REZALET ne zaman bitecek?" ifadelerini kullandı. Günsür paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Mehmet Günsür'e destek verirken bazı sosyal medya kullanıcıları ise Günsür'ü eleştirdi.

"TEŞEKKÜR BELGELERİ İÇİN SAYIM YAPILSIN"

Mehmet Günsür sosyal medya hesabından, "AK Parti İstanbul seçiminin iptalini istedi" haberinin paylaşarak, "Lisede alamadığım teşekkür belgeleri için de tekrar sayım yapılsın." yorumunu yaptı. Mehmet Günsür'ün paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

MEHMET GÜNSÜR KİMDİR?

Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975; Fatih, İstanbul, Türk oyuncu.

1975 yılında Tatar kökenli bir ailenin ikinci çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Annesi Sibel Hanım bir öğretim görevlisi, babası Teoman Bey ise bir kuantum fizikçisidir. Modern bale koreografı olan ablası Zeynep Günsür Yüceil aynı zamanda bir öğretim görevlisidir.

Oyunculuğa yedi yaşında çeşitli reklam filmlerinde oynayarak başladı. 14 yaşındayken Okan Uysaler'in yönettiği Geçmiş Bahar Mimozaları adlı dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol aldı.İtalyan Lisesi'nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İİletişim Fakültesi'ne girerek buradan mezun oldu. Bir müzik grubuyla konserler veren Günsür, dört yıl boyunca restoran işletmiştir. Hamam filminin figürasyonunu yapan bir arkadaşının aracılığıyla seçmelere katıldı. Deneme çekiminin ardından role kabul edildi ve Ferzan Özpetek'in yönetmenliğindeki bu filmle adını geniş kitlelere duyurdu. Filmin ardından yalnızca oyunculuğa yönelme kararı aldı.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 07:38 

YORUMLAR (154)
  • caykeyfi: yazikya unatnc verici dünya bizi konusuyor bir belediye baskani secemedik sonra git avrupadan yatirimci ara memlekete cok yazik bir akp li olarak utanc verici imamoglu hakkiyla aldi tekrar secim olsa oyum imamogluna Cevap Yaz 6 9 Yayından Kaldır Milli ve yerli: Oyları kaydırmışlar hile var.muhtemelen geçerli sayılan oylarda da aynısını yapmışlardır.seçim iptal olur inşallah oyumda yine 15 temmuz gazisi binali yıldırıma 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Şov Yıldızı Kim Kardashian, Takipçilerine Yatak Odasına Kurdurduğu Düzeneği Gösterdi Tüm Teşkilatların Seçim Performansını Değerlendiren Erdoğan, 10'dan Fazla İsmin Biletini Kesti Bir Zamanlar Çukurova'ya Damga Vuran Samanlık Sahnesi İstanbul'da Dev Randevu!