Son Dakika Haberleri: AK Partili Mehmet Metiner Canlı Yayında Zor Anlar Yaşadı: Ekrem İmamoğ.., Pardon CHP Adayı

AK Partili Mehmet Metiner Canlı Yayında Zor Anlar Yaşadı: Ekrem İmamoğ.., Pardon CHP Adayı

20 gün önce

AK Partili Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "İmamoğlu olarak değil 'CHP adayı' diye seslenin" talimatını unutunca canlı yayında zor anlar yaşadı.

AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, partililerine "İmamoğlu olarak değil 'CHP adayı' diye seslenin talimatı verdiği ileri sürülmüştü. Beyaz TV'de bir programa konuk olan Mehmet Metiner, bu talimatı unutunca "İmamoğ... Pardon. CHP adayı" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun adını yasakladığı iddia edilmişti.Erdoğan'ın AK Partililere "Ekrem İmamoğlu olarak değil 'CHP adayı' diye seslenin" talimatı verdiği ileri sürülmüştü.

"PARDON, CHP ADAYI"

Beyaz TV'de Yedinci Gün programına katılan Mehmet Metiner, 23 Haziran seçimlerine dair çalışmaları anlatırken "Ekrem İmamoğ... Pardon. CHP adayı" dedi.

AK Partili Mehmet Metiner Canlı Yayında Zor Anlar Yaşadı: Ekrem İmamoğ.., Pardon CHP Adayı
Haber Yayın Tarihi : 27.05.2019 08:07 İstanbul'un göbeğinde dehşet! Sokakta yürüyen gencin suratına tiner attılar Tarla gibi sürülen caretta caretta kumsalında 50 yuva yok oldu Tarihi yayına saatler kala Küçükkaya'dan ilginç açıklama: Yapamazsam kınarsınız