Son Dakika Haberleri: Mehmetçik'in Mucize Kurtuluşu! Güvenlik Uzmanı Ağar Çarpıcı Kareler Paylaştı

Mehmetçik'in Mucize Kurtuluşu! Güvenlik Uzmanı Ağar Çarpıcı Kareler Paylaştı

7 gün önce

Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, Terör örgütü PKK ile mücadele ederken mucizevi şekilde hayatta kalan ve kurşunlardan kurtulan Mehmetçik'in zorlu mücadelesinin fotoğraflarını paylaştı.

Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarına hız kesmeden devam eden Mehmetçik'in zorlu mücadelesi, güvenlik uzmanı Abdullah Ağar'ın sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara yansıdı.

ABDULLAH AĞAR, SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, sosyal medya hesabından Mehmetçik'in terörle mücadelesine ilişkin çok çarpıcı kareler paylaştı. Fotoğraflarda, mermilerin isabet ettiği, silah, kalkan, telefon ve bere yer alıyor.

Ağar fotoğrafları, "Çatışmalardan... Mermi almış silah-kalkan-telefon ve BERE! Bere başındaydı. Hikmet işte, yaşadı bir şekilde. Her birinin çok özel hikayesi var, unutulmamaya, bilinmeye muhtaç." sözleri ile paylaştı.

İşte Abdullah Ağar'ın paylaşımı:

KHK ile Kapatılan 6 Sendikaya FETÖ Operasyonu: 68 Şüpheli İçin Gözaltı Kararı Muş'ta Yolcu Otobüsü Dereye Uçtu: 6 Ölü, 20 yaralı
Bodrum Cinayetinde Yeni Detay: Ortağının Karısı, Yasak Aşkı Kabul Etti AYM'nin Mehmet Altan ve Şahin Alpay Kararı, Resmi Gazete'de