Mehmetçik Öğretmenleri Unutmadı - Son Dakika

Mehmetçik Öğretmenleri Unutmadı

24.11.2013 13:24
Mehmetçik Öğretmenleri Unutmadı

Hakkari'de Mehmetçik, köy okullarını ziyaret ederek öğretmenlere çiçek verip, günlerini kutladı

Hakkari'de köy okullarını ziyaret eden Mehmetçik, öğretmenlere çiçek verip, "Öğretmenler Günü"nü kutladı.

Hakkari İl Jandarma Komutanlığına bağlı askerler, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle köy okullarını ziyaret ederek, öğretmenlerle bir araya geldi.

Ziyaret kapsamında gittikleri Boybeyi köyü İlkokulunda görevli öğretmenler Kayserili Abdullah Çiçek ve Çorumlu Fatih Çıtak'a çiçek veren Mehmetçik, Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Ziyarette öğrencileri de unutmayan askerler, beraberlerinde getirdikleri kırtasiye malzemelerini dağıttı. Öğretmenlerinin ellerini öpen öğrenciler ise öğretmenleri ve kendilerini unutmayan Mehmetçiğe teşekkür etti.

Program, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu. - Hakkari

Vali Akbıyık, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü binasını inceledi Vali Akbıyık, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü binasını inceledi İki mevsimin bir arada yaşandığı Berçelan Yaylası'na doğa yürüyüşü İki mevsimin bir arada yaşandığı Berçelan Yaylası'na doğa yürüyüşü Hakkari'de yaz Kur'an kursları başladı Hakkari'de yaz Kur'an kursları başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mehmetçik Öğretmenleri Unutmadı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement