Mehmetçik öğretmenleri unutmadı - Son Dakika

Mehmetçik öğretmenleri unutmadı

24.11.2013 14:07
Mehmetçik öğretmenleri unutmadı

Hakkari'de köy okullarını ziyaret eden Mehmetçik, öğretmenlere çiçek verip, "Öğretmenler Günü"nü kutladı.

Hakkari'de köy okullarını ziyaret eden Mehmetçik, öğretmenlere çiçek verip, "Öğretmenler Günü"nü kutladı.

Hakkari İl Jandarma Komutanlığına bağlı askerler, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle köy okullarını ziyaret ederek, öğretmenlerle bir araya geldi.

Ziyaret kapsamında gittikleri Boybeyi köyü İlkokulunda görevli öğretmenler Kayserili Abdullah Çiçek ve Çorumlu Fatih Çıtak'a çiçek veren Mehmetçik, Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Ziyarette öğrencileri de unutmayan askerler, beraberlerinde getirdikleri kırtasiye malzemelerini dağıttı. Öğretmenlerinin ellerini öpen öğrenciler ise öğretmenleri ve kendilerini unutmayan Mehmetçiğe teşekkür etti.

Program, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Son dakika haberleri | Hakkari Emniyet Müdürü Pınar'ın çocuk sevgisi Son dakika haberleri | Hakkari Emniyet Müdürü Pınar'ın çocuk sevgisi Yüksekova'da kurban bağış çadırı kuruldu Yüksekova'da kurban bağış çadırı kuruldu Irak sınırında sürü halinde dağ keçileri görüntülendi Irak sınırında sürü halinde dağ keçileri görüntülendi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mehmetçik öğretmenleri unutmadı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement