Mehtap Meral bir türkü ve şiir kitabıyla döndü - Son Dakika

Mehtap Meral bir türkü ve şiir kitabıyla döndü

03.07.2020 10:39
Mehtap Meral bir türkü ve şiir kitabıyla döndü, System.String[]

Ünlü yorumcu Mehtap Meral, yeni projesi 'Şarkıcı' nın ilk eseri 'Gurbet Elde Bir Hal Geldi Başıma' ve şiir kitabı 'İncirin İçindeki Arı' ile hem dinleyicileri hem okuyucularıyla buluşuyor.

Mehtap Meral'in ilk yorumladığı eser Pir Sultan Abdal ve değerli halk müziği sanatçısı Ali Ekber Çiçek imzalı "Gurbet Elde Bir Hal Geldi Başıma." Sanatçı, çello ve bağlamanın sesle buluştuğu bu akustik yorumda türkünün geleneksel halini bozmadan Ruhi Su'nun izinden gidiyor.

Mehtap Meral bir türkü ve şiir kitabıyla döndü

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Mehtap Meral bir türkü ve şiir kitabıyla döndü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Denizlispor Teknik Direktörü Prosinecki görevinden istifa etti Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı Son Dakika: Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi Yüzbinlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Prefabrik evde çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybetti, anne ve baba olay yerinde sinir krizi geçirdi İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin eleştirilerine yanıt: Benim yapmak istediğim, vatandaşı doğru bilgilendirmek Türkiye, Ege'deki 6 ada ile ilgili 3 yeni NAVTEX yayınladı Melih Gökçek'ten Arınç'ın istifası hakkında ilk yorum: Bence yetmez