Mescid-i Haram'da cuma namazı - Son Dakika

Mescid-i Haram'da cuma namazı

01.07.2022 09:28

Dünyanın dört bir yanından Suudi Arabistan'ın Mekke kentindeki kutsal topraklara gelen Müslümanlar, hac farizasını yerine getirmek için ibadetlerine devam ediyor.

Dünyanın dört bir yanından Suudi Arabistan'ın Mekke kentindeki kutsal topraklara gelen Müslümanlar, hac farizasını yerine getirmek için ibadetlerine devam ediyor. Binlerce Hacı adayı, cuma namazını kılmak için Mekke kentindeki Harem-i Şerif'e (Mescid-i Haram) akın etti.

YORUMLAR
500
Ekonomistler Merkez Bankası'nın merakla beklenen faiz kararı için ortak tahminde bulundu Ekonomistler Merkez Bankası'nın merakla beklenen faiz kararı için ortak tahminde bulundu İBB Başkanı İmamoğlu'dan riskli yapılar için 'kira desteği' açıklaması: 3450 TL kira desteği verilmesini meclise getireceğiz İBB Başkanı İmamoğlu'dan riskli yapılar için 'kira desteği' açıklaması: 3450 TL kira desteği verilmesini meclise getireceğiz İnişi gerçekleştiremeyen yardımcı pilot uçaktan atlayıp intihar etti İnişi gerçekleştiremeyen yardımcı pilot uçaktan atlayıp intihar etti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mescid-i Haram'da cuma namazı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement