Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı - Son Dakika

Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı

06.11.2019 15:48
Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı, System.String[]

Meksika'da yetkililer, Meksika kartelinin 9 ABD vatandaşını öldürmesinin ardından yapılan çalışmalar sonucu bir şüphelinin gözaltına alındığını, gözaltı sırasında kullandığı araçta ağızları ve elleri bağlı 2 rehinenin bulunduğunu duyurdu.

Meksika'da yetkililer, Meksika kartelinin 9 ABD vatandaşını öldürmesinin ardından yapılan çalışmalar sonucu bir şüphelinin gözaltına alındığını, gözaltı sırasında kullandığı araçta ağızları ve elleri bağlı 2 rehinenin bulunduğunu duyurdu.

Meksika Suç Araştırmaları Ajansı'nın resmi Facebook hesabından yapılan açıklamada, 3'ü anne 6'sı çocuk olmak üzere toplam 9 ABD vatandaşının ölümünden sorumlu şüphelinin, Meksika'nın Arizona sınırları yakınındaki Agua Prieta kentinde yakalandığını duyurdu. Söz konusu şüphelinin cinsiyetiyle ilgili bir bilgi verilmezken, şüphelinin yanında ağızları ve elleri bağlı 2 rehinenin de bulunduğu belirtildi.  Şüphelinin 4 saldırı tüfeği, cephane ve Arizona'nın Phoneix bölgesindeki bir soygunla ilişkilendirilen kurşun geçirmez bir SUV'ye sahip olduğu vurgulandı.Açıklamada, "Kadın ve çocukların hayatını kaybettiği bu olay bizlere işbirliği ve güçlerin birliğinin önemini açıkça gösterdi. Suçla yalnızca yerel kapsamında değil, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde mücadele edilmeli ve bu aktiviteler incelenmeli" denildi.


Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti