Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı - Son Dakika

Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı

06.11.2019 15:48
Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı, System.String[]

Meksika'da yetkililer, Meksika kartelinin 9 ABD vatandaşını öldürmesinin ardından yapılan çalışmalar sonucu bir şüphelinin gözaltına alındığını, gözaltı sırasında kullandığı araçta ağızları ve elleri bağlı 2 rehinenin bulunduğunu duyurdu.

Meksika'da yetkililer, Meksika kartelinin 9 ABD vatandaşını öldürmesinin ardından yapılan çalışmalar sonucu bir şüphelinin gözaltına alındığını, gözaltı sırasında kullandığı araçta ağızları ve elleri bağlı 2 rehinenin bulunduğunu duyurdu.

Meksika Suç Araştırmaları Ajansı'nın resmi Facebook hesabından yapılan açıklamada, 3'ü anne 6'sı çocuk olmak üzere toplam 9 ABD vatandaşının ölümünden sorumlu şüphelinin, Meksika'nın Arizona sınırları yakınındaki Agua Prieta kentinde yakalandığını duyurdu. Söz konusu şüphelinin cinsiyetiyle ilgili bir bilgi verilmezken, şüphelinin yanında ağızları ve elleri bağlı 2 rehinenin de bulunduğu belirtildi.  Şüphelinin 4 saldırı tüfeği, cephane ve Arizona'nın Phoneix bölgesindeki bir soygunla ilişkilendirilen kurşun geçirmez bir SUV'ye sahip olduğu vurgulandı.Açıklamada, "Kadın ve çocukların hayatını kaybettiği bu olay bizlere işbirliği ve güçlerin birliğinin önemini açıkça gösterdi. Suçla yalnızca yerel kapsamında değil, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde mücadele edilmeli ve bu aktiviteler incelenmeli" denildi.


- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Meksika'da 9 ABD vatandaşının ölümüne yol açan saldırganlardan 1'i gözaltına alındı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu suikast hazırlığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu: Benim gündemimde pandemi var, bu iddialar yeni değil ABD'de salgının bilançosu son iki haftada ağırlaştı: Dakikada ortalama iki kişi hayatını kaybediyor CHP Ümraniye Gençlik Kolları eski Başkanı'nın tacizine uğradığını iddia eden kadın: Askerden sonra kimseyle sevişmediğini söyledi Katar'a banka, borsa, fabrikanın ardından at spermi de sattık Wesley Sneijder'in Yolanthe Cabau'yu aldattığı görüntüler ortaya çıktı Kılıçdaroğlu, iktidara bu kez Çin üzerinden yüklendi: Arayıp maliyetini sordum, cevap bir haftada geldi Tarlada bulduğu 1200 yıllık taş vaftiz teknesini satmaya çalışırken yakalandı Özbekistan'da bir futbolcu, uçan tekme atarak hakemi linç etmek istedi