Son Dakika Haberleri: Melih Gökçek'in Binali Yıldırım gafı dikkatlerden kaçmadı!

Melih Gökçek'in Binali Yıldırım gafı dikkatlerden kaçmadı!

2 ay önce

Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu ortak yayını sırasında sosyal medyayı aktif kullan Melih Gökçek'in Binali Yıldırım gafı dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı.

Melih Gökçek'in Binali Yıldırım gafı sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili çok sayıda yorum yaptı.

"YILDIRIM BİNALİ'YE KARŞI"

Dün geceki İmamoğlu-Yıldırım görüşmesi sırasında Melih Gökçek, Twitter'ı yorum bombardımanına tuttu. Melih Gökçek'in "İmamoğlu" yerine "Binali" yazması dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Konuyla ilgili bir sosyal medya kullanıcısı, "Yıldırım, Binali'ye karşı diyorsunuz yani." ifadelerini kullandı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise "Öyle bir şey yazmışsınız ki beynim yandı." ifadelerini kullandı.

Melih Gökçek'in Binali Yıldırım gafı dikkatlerden kaçmadı!
Haber Yayın Tarihi: 17.06.2019 05:57 Emekli Orgeneral Saygun uyardı: Bu sıranın sonunda Türkiye var Gölde cinsel ilişkiye giren çifti polis zorla sudan çıkardı! Olay cep telefonu kamerasına kaydedildi Antalya'da Akdeniz fokunun ağzında parçalanmış vatoz bağlığını gören vatandaşlar dehşete düştü!