Melih Gökçek'ten ameliyat olan Özgür Özel açıklaması: Burnunu kırmışlar nasıl üzüldüm - Son Dakika

Melih Gökçek'ten ameliyat olan Özgür Özel açıklaması: Burnunu kırmışlar nasıl üzüldüm

08.12.2021 22:28

Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek, CHP'li Özgür Özel'le ilgili dikkat çeken bir tweet paylaştı. Özel'in burnundan operasyon geçirdiğini bilmeyen Gökçek, "Burnunu kırmışlar, nasıl üzüldüm anlatamam. Bana, sana yumruk atanı söyle ben ona söyleyeceğimi biliyorum." paylaşımına Özel'den yanıt gecikmedi. Özel, "Bir sağlık konusunu bile böylesi bir yalanla çarpıtabilecek kadar alçalabilene adı üstünde 'Melih Gökçek' denir." dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in pazar günü burnundan operasyon geçirdiğini bilmeyen Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek, Twitter'dan yaptığı paylaşımla çok konuşuldu.

"NASIL ÜZÜLDÜM ANLATAMAM"

Melih Gökçek, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Özgür burnunu kırmışlar, nasıl üzüldüm anlatamam. Bana, sana yumruk atanı söyle ben ona söyleyeceğimi biliyorum. Aklıma Süleyman Soylu'ya 'Burnundan fitil fitil getirmezsem namerdim' lafın geldi. Şimdi senin burnundan gelince, Soylu'nun ahımı tuttu acaba? Ne dersin Özer?" ifadelerini kullandı.

Özgür Özel'in ameliyat olduğunu bilmeyen Melih Gökçek pot kırdı: Burnunu kırmışlar nasıl üzüldüm

"YALANLA ÇARPITIYOR"

Gökçek'in twetini alıntılayan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Tüm Meclis, tüm Türkiye 4 gün önce geçirdiğim bir ameliyat nedeniyle burnumun bandajlı olduğunu biliyor. Bir sağlık konusunu bile böylesi bir yalanla çarpıtabilecek kadar alçalabilene adı üstünde 'Melih Gökçek' denir." dedi.

Özgür Özel'in ameliyat olduğunu bilmeyen Melih Gökçek pot kırdı: Burnunu kırmışlar nasıl üzüldüm
YORUMLAR (1)
500
Aylin Nazlıaka: Ankara Yeniden Demokrasinin Kalbi Olacak Aylin Nazlıaka: Ankara Yeniden Demokrasinin Kalbi Olacak CHP'li Ünsal: 'Tekrar maske, mesafe, aşı mutlaka olmalı' CHP'li Ünsal: 'Tekrar maske, mesafe, aşı mutlaka olmalı' Levent Gök'ten Bakan Özer'e: 'Meslek Liselerinde Öğrencilerimizin Ucuz İş Gücü Olarak Sömürülmesine Son Verilmesi Düşünülmekte Midir' Levent Gök'ten Bakan Özer'e: 'Meslek Liselerinde Öğrencilerimizin Ucuz İş Gücü Olarak Sömürülmesine Son Verilmesi Düşünülmekte Midir'

Son Dakika Güncel Melih Gökçek'ten ameliyat olan Özgür Özel açıklaması: Burnunu kırmışlar nasıl üzüldüm - Son Dakika


Advertisement