Melih Gökçek'ten bir tuhaflık daha! Stephen Hawking'in mum heykeliyle konuştu - Son Dakika

Melih Gökçek'ten bir tuhaflık daha! Stephen Hawking'in mum heykeliyle konuştu

26.02.2022 11:30

AK Parti iktidarı tarafından görevden alındıktan sonra da sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu kez de yaşamını yitiren ünlü fizikçi Hawking'in mum heykeliyle görüntülendi. Ateist olarak bilinen Hawking'in heykeline "Rabbimi inkar ediyordun, şimdi hesap veriyorsun" diye soran Gökçek'in bu davranışı izleyenleri güldürdü.

Sık sık yaptığı çıkışlarla gündeme gelen eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, son paylaştığı video ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

"GIKI ÇIKMADI"

Gökçek, 2018'de hayatını kaybeden dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking'in mum heykeline hesap sordu. Gökçek videoyu, "Stephen Hawking geçici olarak tebdil-i mekan yapıp Türkiye'ye gelmiş, kendisine bir şeyler sordum... Gıkı çıkmadı..." notuyla paylaştı.

Melih Gökçek, Stephen Hawking'in mum heykeline böyle hesap sordu: Rabbimi inkar ediyordun ne oldu?

"KENDİNİ ÇOK BÜYÜK ZANNEDİYORDUN NE OLDU?"

Melih Gökçek, o anlarda "Öbür taraf nasıl?" diye sorduğu Hawking'in heykeline şunları söyledi: "Rabbimi inkar ediyordun değil mi, bak ölüm hepimize hak. Doğru mu Hawk? Bak susmuş duruyorsun ya. Kendini çok büyük zannediyordun bak ne oldu, girdin toprağın altına. Şimdi hesabı Rabbime veriyorsun değil mi? Hadi bakalım."

Melih Gökçek, Stephen Hawking'in mum heykeline böyle hesap sordu: Rabbimi inkar ediyordun ne oldu?
YORUMLAR (3)
  • yunus kara: ikide tokat atsaymış bari yahu adam bilim insanı insanlığa buyuk hızmetı olmus nobel odulu almıs dını ırkı bızı neden ılgılendırıyor senın yaptığın dinozorları halen temızleyemediler ankaradan Cevap Yaz 12 2 Yayından Kaldır
500
Uruş Mahallesinde mezarlıktaki otlar temizlendi Uruş Mahallesinde mezarlıktaki otlar temizlendi Ankara'da yaşanan sel felaketini paylaşan Melih Gökçek, kendisini jelibon çıkışı sebebiyle eleştirenlere yüklendi Ankara'da yaşanan sel felaketini paylaşan Melih Gökçek, kendisini jelibon çıkışı sebebiyle eleştirenlere yüklendi Ankara Üniversitesi ASPAM Danışma Kurulu ilk toplantısını yaptı Ankara Üniversitesi ASPAM Danışma Kurulu ilk toplantısını yaptı

Son Dakika Güncel Melih Gökçek'ten bir tuhaflık daha! Stephen Hawking'in mum heykeliyle konuştu - Son Dakika


Advertisement