Melih Onur'dan "Kar Etmiyor" - Son Dakika

Melih Onur'dan "Kar Etmiyor"

27.11.2020 16:14
Melih Onur'dan

Onur'un ikinci tekliği "Kar Etmiyor" sanatseverlerle buluşuyor.

Onur'un ikinci tekliği "Kar Etmiyor" sanatseverlerle buluşuyor. Söz ve müziği Köksal Ekinci'ye ait olan parça günümüz elektronik altyapısıyla Anadolu'nun eşsiz ruhunu birleştirmeyi hedefliyor.

80'li yıllarda, radyolarda sıkça duymaya alışık olduğumuz sade ve yalın bir müzikal anlatımla hazırlanan şarkı, günümüzün elektronik altyapısıyla daha da geniş bir dinleyici kitlesine, Anadolu'nun ruhuyla ulaşmayı hedefliyor. Melih Onur'a kavalda Eyüp Hamiş eşlik ediyor. Düzenleme ise İlkay Dinsever'e ait.

Melih Onur'dan Kar Etmiyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Melih Onur'dan 'Kar Etmiyor' - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Türk Telekom'da Galatasaray, coştu! Goller arka arkaya geliyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var
16:39