Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu, Avrupa şampiyonu sporcuyu tebrik etti - Son Dakika

Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu, Avrupa şampiyonu sporcuyu tebrik etti

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Avrupa U23 Atletizm Şampiyonasında birinci olan Kayserili sporcu Turgay Bayram'ı tebrik etti.

Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu, Avrupa şampiyonu sporcuyu tebrik etti, System.String[]

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Avrupa U23 Atletizm Şampiyonasında birinci olan Kayserili sporcu Turgay Bayram'ı tebrik etti.

Palancıoğlu, yazılı açıklamasında, Avrupa U23 Atletizm Şampiyonası finallerinde 3000 metre engellide ülkemizi temsil eden Turgay Bayram'ın başarısından dolayı son derece gurur duyduklarını ve onurlandıklarını belirtti.

Kayseri'nin bu başarıyı hak etiğini vurgulayan Palancıoğlu, şunları kaydetti:

"Son yıllarda sporda, bilimde, edebiyatta, sanatta birçok başarının arka arkaya gelmesi Kayserimiz için bir övünç kaynağı. Bu durum sosyal kalkınmanın da bir devamı olduğunun en büyük göstergesidir. Kayseri'de belediyelerin spor tesisi anlamında önemli yatırımları var. Yatırım yapılması, spor ve sporcuya verilen önem bu başarıların da gelmesinde önemli rol oynuyor. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha Avrupa şampiyonu olan sporcumuzu kutlar, başarılarının devamını dilerim."

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:15 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu, Avrupa şampiyonu sporcuyu tebrik etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İlham Aliyev, BM Genel Sekreteri ile görüştü: Ermenistan işgal altındaki topraklarımızdan çekilirse gerginlik çözülür Çin'de dağ sıçanı yiyen kadında 'bubonik veba' tespit edildi, 17 bölge risk altında Azerbaycan'dan Ermenistan'ın İskender füzesi tehdidine yanıt: Buna uygun bir şekilde cevap veririz Ermenistan, ağır kayıplar sonrası tehdide başladı: Türkiye F-16'ları kullanırsa İskender füzelerini devreye sokarız Bağdat Uluslararası Havalimanı'na roketli saldırı: 5 ölü, 2 yaralı Dövülüp kayalıklara atıldığı iddia edilen kadının aşırı alkolden düştüğü belirlendi Komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz K.'nın 2 yıl önceki skandal paylaşımı ortaya çıktı Özgürlüğü için hayvanat bahçesinden kaçan maymun elektrik akımına kapılıp telef oldu