Son Dakika Haberleri: Melis İlkkılıç Avon Stüdyo'da

Melis İlkkılıç Avon Stüdyo'da

2 gün önce

Popüler isimlere yaptığı makyajlarla beğeni toplayan Avon makyaj artisti Melis İlkkılıç sezon trendlerini ve makyaj tüyolarını konuklarına uyguladığı makyajlarla Avon Stüdyo’da paylaşıyor.

Melis İlkkılıç Avon Stüdyo'da, System.String[]


Avon Türkiye Youtube kanalına özel olarak hazırlanan her videoda farklı bir konuğu ağırlayan Avon makyaj artisti Melis İlkkılıç'ın makyaj koltuğuna oturan ilk isim yılbaşı konsepti makyajıyla ekranların sevilen yüzü Burcu Esmersoy oldu. Stüdyo'nun yeni yayınlanan videosunda ise konuk 'Hiç Vaktim Yok' makyajı ile Aslı Özdel oldu.

Avon Stüdyo kapsamında yakından tanıdığımız birçok ünlü yüzün konuk olacağı videolarda mevsim trendlerinin yanı sıra günün farklı saatlerine ve farklı ortamlara uygun makyaj tarzları da tanıtılacak. İlkkılıç'ın adım adım, 2018 trend renklerini ve makyaj ipuçları vererek anlattığı video serisi ünlü isimler ve sevilen blogger'larla Avon Stüdyo'da yıl boyunca devam edecek. 

Melis İlkkılıç'ın Burcu Esmersoy ve Aslı Özdel ile yaptığı makyaj videosunu hemen izlemek için Avon Türkiye kanalını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch'v=SXsflYSXPg4
Kaynak: Pembenar
Gürkan Uygun'un Yeni İmajı Ödül Törenine Damga Vurdu Dolmabahçe Sarayı'nın Eşsiz Eserlerle Dolu, 2 Hazine Sergi Salonu Açıldı

Esad Rejiminin Kimyasal Yalanına Bakan Çavuşoğlu'ndan Yalanlama! Ivana Sert'den Övgü Dolu Sözler: Her Türlü İmkanımız Var