Son Dakika Haberleri: Melis Sütşurup, Aşk Yaşadıkları İddia Edilen Mustafa Sandal'a Gönderme Yaptı

Melis Sütşurup, Aşk Yaşadıkları İddia Edilen Mustafa Sandal'a Gönderme Yaptı

2 ay önce

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile aşk yaşadığı iddia edilen Melis Sütşurup, sosyal medya hesabından Mustafa Sandal'ın 'Gel Bana' şarkısını dinlediği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile aşk yaşadığı iddia edilen Melis Sütşurup, sosyal medya hesabından Mustafa Sandal'ın 'Gel Bana' şarkısını dinlediği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

INSTAGRAM HESABINDAN AŞKA GELDİ

mina Jahovic'ten aylar önce boşanan popçu Mustafa Sandal'ın 2018'in son aylarında yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyordu. Gönlünü sosyetik güzel Melis Sütşurup'a kaptıran Mustafa Sandal, yeni aşkıyla Milano kaçamağı yapmıştı. İkili ardından soluğu Tayland'da almıştı. Kendinden 20 yaş büyük popçunun 49'uncu yaş gününü de geçen hafta Roma'da kutlayan Melis Sütşurup, önceki gün aşka geldi. Melis Sütşurup, Mustafa Sandal'ın yeni şarkısı 'Gel Bana'yı aracında dinlerken çektiği videoyu sosyal medya hesabı Instagram'da paylaştı. Bir süredir gizli gizli görüşen 48 yaşındaki popçu ile 29 yaşındaki butik sahibi sosyetik güzelin buluşma adresi ise yurt dışı.

TESADÜFÜN BÖYLESİ

Mustafa Sandal'ın geçtiğimiz aylarda katıldığı bir etkinlikte yeni şarkısının klibini Tayland'da çekeceğini duyurmuştu. Ünlü popçunun bu açıklamasından bir gün sonra ise Sütşurup'un Tayland'dan paylaşım yapması 'tesadüfün böylesi' dedirtti. Melis Sütşurup, önceki akşam Musti'nin parçasını dinlerken çektiği videoya "Demiştim, keşke arkada çalan şarkıyı duysanız diye" notunu düştü. İki çocuk babası Musti'nin bir süredir gizli gizli görüştüğü iddia edilen Melis Sütşurup'un önceki evliliğinden Yiğit adında bir oğlu var.


YORUMLAR


Motorin Fiyatlarının Benzine Yaklaşmasıyla Dizel Araçların Devri Sona Eriyor 14 Yaşında Baba Katili Olan Çocuğun Savunması: Niyetim Öldürmek Değildi

Azeri Model Mahbuba Mammadzada, Bekaretini 2 Milyon Sterline Sattı