Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi - Son Dakika

Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi

Birkaç gün önce aşk yaşamaya başladığı Umut Evirgen'in evinden çıkarken yakalanan oyuncu Melisa Şenolsun, muhabirlerin yeni ilişkisinden sonra çok mutlu gözüktüğünü söylemesiyle teşekkür ederek aracına bindi.

Genç oyuncu Melisa Şenolsun, Tuba Büyüküstün ile ayrılan Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başladı. Önceki gün sevgilisinin Baltalimanı'ndaki lüks villasından çıkarken objektiflere yakalandı.

Habertürk'ye yer alan habere göre: Şenolsun, muhabirlerin, "İlişkiniz hayırlı olsun. Çok mutlu gözüküyorsunuz" sözleri üzerine "Teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. Ardından oyuncu, rol aldığı dizinin ulaştırma arabasına binerek, setin yolunu tuttu.

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi

UTANGAÇ HALLERİ DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Birkaç gün önce sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşan ve birlikte oldukları ortaya çıkan ikili, önceki gün de Baltalimanı'nda araç içinde görüntülenmişti. Evirgen'e ait arabada objektiflere yansıyan ikili, utangaç tavırlar sergilemişti.

Umut Evirgen, 3 yıldır aşk yaşadığı oyuncu Tuba Büyüküstün ile 3 ay önce yollarını ayırmıştı.

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi

Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 12:35

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in evinden çıkarken görüntülendi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Popstar Mehtap yıllar sonra itiraf etti: Abim dediğim kişi beni elledi Bu acının tarifi yok! Acılı anne, bir evladını daha trafik kazasına kurban verdi Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Oğullarıyla kavga eden küçük çocuğu, garajda dakikalarca dövdüler! İnsanlıktan utandıran anlar kamerada Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, korona salgınındaki vaka artışlarını yorumladı: İşi tekrar sıkmak durumundayız Sosyal medyadan etkilenen genç, bisikletine otomobil lastiği taktı 1 Aralık itibarıyla istenmeyen mesajlar son bulacak Songül Karlı'nın 14 yaşındaki oğlu isyan etti: Anne hep bir yerlerin konuşuluyor