Son Dakika Haberleri: Melo'nun Tweeti Herkesi Şoke Etti

Melo'nun Tweeti Herkesi Şoke Etti

5 yıl önce

Galatasaray'lı Felipe Melo, yeni bebeği Luke'nin göbek bağının kesildiği anı yayınladı.

Melo'nun Tweeti Herkesi Şoke Etti, System.String[]
 Galatasaray'lı futbolcu Felipe Melo, bugün dördüncü kez baba oldu. Melo'nun Luke adını verdiği yeni doğan oğlunun göbek bağı kesilirken çekilen videosunu twitter'dan yayınlaması sosyal medyada büyük ses getirdi.

Bu sabah Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Cihat Ünlü tarafından Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum sonrası Felipe Melo ve eşi Roberta Melo de Carvalho, oğullarını kucağına aldı.

Prof. Dr. Cihat Ünlü, anne ve bebeğin sağlık durumuyla ilgili şu açıklamaları yaptı; "Doğum bu sabah 8.15'te gerçekleşti. Anne ve bebeğin sağlık durumu gayet iyi. Bebek, 3 kilo 340 gram ağırlığında ve 51 santimetre boyunda."

Galatasaray Kulübü de Roberta ve Felipe Melo çiftini tebrik ederek, "Futbolcumuz Felipe Melo, bugün dördüncü kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Bir erkek çocukları olan Roberta ve Felipe Melo çiftini tebrik ediyor; hayata gözlerini yeni açan minik Luke'a ailesiyle birlikte sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR
Ünlülerin Diyetisyeni Şeyda Coşkun Hakkında Soruşturma Başlatıldı Afrin Operasyonuna Destek Veren ÖSO'nun Komutanı: PKK, Onların Saflarına Katılmamazı İstedi
Afrin Operasyonunun 4 Günlük Bilançosu Belli Oldu: 260 Terörist Öldürüldü