Son Dakika Haberleri: Oyunculuk Atölyesi Hem İstanbul'da Hem İzmir'de

Oyunculuk Atölyesi Hem İstanbul'da Hem İzmir'de

6 ay önce

Başarılı oyuncu Meltem Cumbul'un, oyunculara ve oyuncu adaylarına Eric Morris Sistemi'ni öğreteceği oyunculuk atölyesi ekim ayında hem TOY İstanbul'da hem de TOY İzmir Ege Perla'da başlıyor.

Oyunculuk Atölyesi Hem İstanbul'da Hem İzmir'de, System.String[]

Johnny Depp, Jack Nicholson, Arnold Schwarzenegger, Brandon Lee gibi birçok ünlü oyuncunun da yararlandığı Eric Morris Sistemi'nin öğretileceği atölye, 6 ay boyunca İstanbul'da her Pazartesi, İzmir'de ise her Salı gerçekleşecek.

Tiyatro, oyunculuk ve yazarlık gibi sahne sanatlarının en önemli disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan TOY İstanbul, kapılarını atölye çalışmaları için de amaya devam ediyor.

Eric Morris Sistemi'nin resmi eğitmeni Meltem Cumbul, oyunculara ve oyuncu adaylarına yönelik, enstrüman ve işçiliği kapsayan atölye çalışmasını TOY İstanbul'da ve TOY İzmir Ege Perla'da eş zamanlı olarak gerçekleştirecek.

Dünyaca ünlü birçok oyuncunun da yararlandığı Eric Morris Sistemi, Enstrüman ve İşçilik olarak ikiye ayrılıyor. Enstrüman bölümünde; bir karakterin en gerçek noktadan yorumlanabilmesi için kişinin kendisini, dönüşüme açık bir hale gelmesini sağlayacak 1200'e yakın egzersiz olanağı sunuluyor. Zorunluluk, Seçim ve Seçim Yolları olarak üçe ayrılan İşçilik bölümünde ise; toplam 32 tane olan Seçim Yolları'ndan en az on altısının öğrenilmesi ve deneyimlenmesi hedefleniyor.

Meltem Cumbul'un gerçekleştireceği atölyede, grup çalışmalarının yanı sıra her katılımcı ile birebir de çalışılacak. 6 ay boyunca devam edecek olan atölyeye en az 2 ay katılım gerekiyor.
Semt Pazarında Satılan Hazır Mezarları Görenler Şaşırıp Kaldı Günde 25 Litre Su İçen 66 Yaşındaki Kadın, Hayat Hikayesiyle Ağızları Açık Bıraktı! Tuvaletin Duvarına Yazılan Taciz İddiası, Üniversiteyi Karıştırdı