Meltem Miraloğlu'nun Yeni İmajı - Son Dakika

Meltem Miraloğlu'nun Yeni İmajı

21.08.2014 11:08
Meltem Miraloğlu'nun Yeni İmajı, System.String[]

'Kısmet' belgeseline bilinmeyenlerini anlattı

Meltem Miraloğlu 'Dubai' yolcusu

'Hayat Devam Ediyor' dizisindeki 'Hayat' karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Meltem Miraloğlu, yeni imajıyla dikkat çekti.

Başarılı fotoğrafçı Emrah Tarım'ın objektifine poz veren Miraloğlu, yeni sezona da iddialı geliyor. Türkiye'de olduğu kadar Ortadoğu ve Balkanlar'da geniş hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu, Yunanistan'da ilgiyle takip ediliyor. Dünyaca ünlü Yunan yönetmen-yazar Nina Maria Paschalidou'nun, büyük ilgi gören Türk dizilerini anlattığı 'Kısmet' adlı belgeseline konuşan Miraloğlu, oyunculuk serüveni başta olmak üzere bilinmeyen birçok yönünü Yunanlı izleyiciler için anlattı. Arap televizyonlarının da yakından takip ettiği Miraloğlu, bir televizyon kanalının davetlisi olarak hayranlarıyla buluşmak için ilerleyen günlerde Dubai'ye gitmeye hazırlanıyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Meltem Miraloğlu'nun Yeni İmajı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı