Memur Sen'den AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı'na Ziyaret - Son Dakika

Memur Sen'den AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı'na Ziyaret

11.01.2012 20:40
Memur Sen'den AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı'na Ziyaret, System.String[]

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Çarşamba İlçe Temsilcisi Sezai Dikmen, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse'yi makamında ziyaret etti.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Çarşamba İlçe Temsilcisi Sezai Dikmen, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse'yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Dikmen, hükümetin eğitim alanında önemli çalışmalara imza attığını söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı sendika yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Köse, sendikalar ile diyalog halinde olduklarını söyledi.

Çarşamba'da özellikle eğitim sorunları üzerinde daha hassas olduklarını ifade eden Köse, "Eğitim Bir Sen ve Memur Sen, sürekli diyalog halinde olduğumuz sendikalarımızdır. Birlik, beraberlik içerisinde Çarşamba'daki eğitim sorunları üzerine her zaman istişare halinde olduk" dedi.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Memur Sen'den AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı'na Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Künefeyi çikolata ile buluşturan usta, talebe yetişemiyor