Son Dakika Haberleri: Memur-Sen Van İl Temsilcisi Ayşin Açıklaması

Memur-Sen Van İl Temsilcisi Ayşin Açıklaması

10 ay önce

Memur Sen-Van İl Temsilcisi Osman Ayşin, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Biz sulh istiyoruz.

Memur-Sen Van İl Temsilcisi Ayşin Açıklaması, System.String[]
Memur Sen- Van İl Temsilcisi Osman Ayşin, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Biz sulh istiyoruz. Biz adalet istiyoruz. Fakat emperyalizm bölgemizden kovulmadan, emperyal taşeronu kanlı terör örgütlerinin kökü kazınmadan bunun sağlanamayacağını da çok iyi biliyoruz." dedi.

Ayşin, sendika üyeleri ve bazı sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin de katılımıyla Hz. Ömer Camisi avlusunda yaptığı basın açıklamasında, Türk askerinin vatanın bekası ve selameti için Afrin'de teröre karşı Zeytin Dalı Harekatı'nı gerçekleştirdiğini söyledi.

Memur-Sen ailesi olarak terör ve çatışmadan arındırılmış bir dünya istediklerini, kimsenin kimseyi sömürmediği, hakça paylaşımın gerçekleştiği bir dünya için mücadele ettiklerini belirten Ayşin, şunları kaydetti:

"Biz sulh istiyoruz, biz adalet istiyoruz fakat emperyalizm bölgemizden kovulmadan, emperyal taşeronu kanlı terör örgütlerinin kökü kazınmadan bunun sağlanamayacağını da çok iyi biliyoruz. Bu yüzden de çok rahat şunu deklare ediyoruz. Türkiye, terörle mücadele ediyor, emperyalizme karşı da onurlu bir savaş veriyor. Tam da bu yüzden Türkiye'nin Afrin'de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'nı bütün benliğimizle destekliyor, cephede vuruşan askerlerimize de 'Allah yardımcınız olsun.' diyoruz. Milletin desteğini, ümmetin duasını alan devletimiz ve silahlı kuvvetlerimizin, şanlı ecdadın evlatları olmanın hakkını veren yiğitlerimizin terör örgütlerini yok edeceğine, emperyal akla diz çöktüreceğine de yürekten inanıyoruz."Ünlü Şarkıcı Hadise'den, Çok Konuşulacak Yatak Pozu! Oyuncu Başak Sayan'ı Yıkan Ölüm Haberi!

TSK'dan 300 Kişilik Çeteye Operasyon! Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi