Memurlardan Halka Aşure İkramı - Son Dakika

Memurlardan Halka Aşure İkramı

26.11.2012 13:30
Memurlardan Halka Aşure İkramı, System.String[]

Kırıkkale Memurlar Derneği Muharrem ayı dolayısı ile Cumhuriyet Meydanı'nda bin kişilik aşure dağıttı.

Kırıkkale Memurlar Derneği Muharrem ayı dolayısı ile Cumhuriyet Meydanı'nda bin kişilik aşure dağıttı. Cumhuriyet Meydanı'nda dağıtılan aşurelere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Halkın yoğun olduğu noktalarda kaynaşma, birlik ve bütünlük amacıyla aşure ikramında bulunduklarını söyleyen Dernek Başkan Yardımcısı Karaca Sarı, halkın gösterdiği ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Muharrem ayının birlik ve beraberliğin yaşandığı önemli bir zaman dilimi olduğunu söyleyen Sarı, "Tüm Müslüman kardeşlerimizin Muharrem ayını ve içinde barındırdığı aşure gününü kutlarım. Bu ayda birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmesini, dünya üzerinde barış, huzur ve mutluluk tohumlarını yeşermesini, zulüm ve olumsuzlukların sona ermesini dilerim." dedi.

Derneğin faaliyetinde duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise emeği geçenlere teşekkür etti.

Memurlardan Halka Aşure İkramı
Memurlardan Halka Aşure İkramı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Memurlardan Halka Aşure İkramı - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi