Son Dakika Haberleri: Burak'ın Menajeri: Çinliler Bırakmak İstemiyor Ama Yarın Ne Olur Bilemeyiz

Burak'ın Menajeri: Çinliler Bırakmak İstemiyor Ama Yarın Ne Olur Bilemeyiz

12 ay önce

Beşiktaş'ın peşinde olduğu golcü Burak Yılmaz'ın menajeri Ogan Tarhan, "Beijing Guoan, Burak'ı bırakmak istemiyor ama yarın ne olacağını bilemeyiz." açıklamasını yaptı.

Burak Yılmaz'ın menajeri Ogan Tarhan, Burak Yılmaz'ın Beşiktaş ile anılması ilgili Radyospor'a konuştu. Ogan Tarhan, Başkan Orman'a Burak Yılmaz hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle teşekkür etti.

İşte o açıklamalar:

"ÇİNLİLERİN BURAK'I BIRAKMA GİBİ BİR DÜŞÜNCELERİ YOK"

"Burak'ın performansı genelde böyledir. Gol ortalamaları normalin çok üstündedir. Zaten görevi gol atmak olan bir oyuncu Burak. Bazen performansını tartışabiliriz ama ben golcülüğünü tartışmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum. Türkiye'de forma giydikten sonra Çin'e transfer yaptık. Orada da Burak Yılmaz'ın gol ortalaması çok iyi. Beijing Guoan'ın Burak Yılmaz'ı kesinlikle bırakmak gibi bir düşüncesi yok."

"Her gazetede bir şey yazdığında her haber yapıldığında bunlara cevap vermenin sonu olmuyor. Her seferinde haberlerin çıkması, Burak Yılmaz'ın transfer olacağı anlamına gelmiyor."

"YARIN NE OLACAĞINI BİLEMEYİZ"

"Özellikle ve özellikle şunu söylemek istiyorum. Basında yer alan haberler var ama bizim böyle bir transfer yapma girişimimiz yok. Avrupa'da birçok golcü arayan kulüp var. İstesek Avrupa'da yer alan kulüplerle de transfer görüşmesi yapabilirdik ama böyle bir düşüncemiz yok. Yarın ne olacağını bilemeyiz."

"FİKRET ORMAN'A TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Başkan Fikret Orman'a Burak ile ilgili bugüne kadarki görüşlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Olur, olmaz, belki hiç olmaz ama teşekkür ediyorum. İnşallah hakkında hayırlısı olur." dedi.

"EN İYİ ŞENOL GÜNEŞ BİLİR"

"Burak Yılmaz her zaman Milli Takım'da kanının son damlasına kadar mücadele etmiştir. Sakat sakat oynadığı da olmuştur. Sonuna kadar görevini yapmıştır. Trabzonlular çok iyi bilir. En iyi de Şenol Güneş bilir. Trabzonspor'da oynarken görevde Şenol Güneş vardı. Burak yaşadığı beyin sarsıntısından sonra çıkıp Trabzonspor'da mücadele etmiştir. Bunları bilen biliyor. Milli takım formasını giydiği zaman Burak Yılmaz'ın neler yaptığı nasıl bir performans gösterdiği ortadadır."

"HANGİ TAKIMLI OLDUĞU ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL"

"Burak Yılmaz'ın hangi takımlı olduğu çok önemli değildir. Forma giydiği takımlarda formayı nasıl terlettiği ve nasıl katkı verdiği önemlidir. Burak her takımda formasının son damlasına kadar katkı vermiştir."

(Ajansspor)

Kaynak: Sporvadisi.com


YORUMLAR


Eteğine Basılan Rus Manken Kırmızı Halıda İç Çamaşırı ile Kaldı CHP'li Engin Altay Canlı Yayında Olduğunu Unutup İnce'nin Erdoğan'dan Daha Az Oy Alacağını Söyledi

Bulgaristan'ı Korku Dağları Sardı! AB'den Türkiye'yi Durdurmalarını İstediler