Menan Cinleri, Hendek'te Büyük İlgi Gördü - Son Dakika

Menan Cinleri, Hendek'te Büyük İlgi Gördü

16.12.2012 15:20
Menan Cinleri, Hendek'te Büyük İlgi Gördü, System.String[]

Sakarya'nın Hendek ilçesinde Ticaret Merkezi'nde sahnelenen 'Menan Cinleri' adlı tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.

Sakarya'nın Hendek ilçesinde Ticaret Merkezi'nde sahnelenen 'Menan Cinleri' adlı tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.

Hendek Gönüllü Eğitimciler Derneği (HEGEDER) organizasyonuyla sahnelenen Menan Cinleri oyunu öncesinde Dernek Başkanı Erva Hatem bir konuşma yaptı. Hatem, birlik ve beraberlik adına, eğitim hizmetlerine katkıda bulunmak ve Hendek'te okuyan öğrencilere her türlü eğitim desteği vermek için faaliyette bulunduklarını belirterek, "Yoğun çalışma ortamında eğitim camiasının farklı bir gün yaşamaları için 'Menan cinleri' adlı tiyatro oyunun getirdik. Oyun büyük ilgi gördü." diye konuştu.

Yazar Hekimoğlu İsmail'in 'Menan Cinleri' isimli kitabın yeniden uyarlanması ile meydana gelen tiyatro oyunu, insanın ölümden sonraki yolculuğunu konu ediniyor. Yönetmenliğini Mahmud Tahsin'in ve yapımcılığını Tiyatro Greyfurt'un yaptığı 2 perdelik Menan Cinleri oyunu eğitim camiasının büyük beğenisini topladı.

Menan Cinleri, Hendek'te Büyük İlgi Gördü

Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Menan Cinleri, Hendek'te Büyük İlgi Gördü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ali Ağaoğlu'nun 1 milyon dolarlı doğum günü pastası topa tutuldu Fatih Terim, 2-1 kaybettikleri Ankaragücü maçının VAR hakemi Cüneyt Çakır'a büyük tepki gösterdi Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak kaybedilen Ankaragücü maçı sonrası hakeme ateş püskürdü Muharrem İnce, "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiasını tekrar gündeme getirdi: Büyük gelişmeler oluyor Ekrem İmamoğlu, YouTube fenomeni Danla Bilic ile bir araya geldi Kahvehanelerde oyunlar serbest mi, yasak mı? İçişleri Bakanlığı merak edilen soruya yanıt verdi Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos'a yeşil ışık yaktı Babasının "Rabbime kurban ettim" diyerek boğazını kestiği çocuğun sağlığı iyiye gidiyor