Son Dakika Haberleri: Meral Akşener'den Erdoğan'a ABD ziyareti eleştirisi: Hiçbir söz alamadığı halde neden mutlu döndü

Meral Akşener'den Erdoğan'a ABD ziyareti eleştirisi: Hiçbir söz alamadığı halde neden mutlu döndü

20 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'de Donald Trump ile gerçekleştirdiği görüşmeyi eleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Sayın Erdoğan hiçbir söz alamadığı halde neden mutlu döndü?" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'de Donald Trump ile gerçekleştirdiği görüşmeyi eleştirdi.Akşener, Erdoğan'a, "Koskoca millet arkandayız diyerek seni uğurladı, git milletimize hakaret edenlere gereken dersi ver dedi, sense gittin yine boynumuzu büktün. Büyük Türk milletinin tarihine yakışan bu değildi Sayın Erdoğan, yazıklar olsun" sözleriyle sitem etti.

Akşener partisinin grup toplantısında konuştu. KonuşmasındaErdoğan'ın ABD ziyaretine yönelik eleştirilerde bulunan Akşener, "Sayın Erdoğan hiçbir söz alamadığı halde neden mutlu döndü? Oraya milletin bekası için mi şahsi bekan için mi gittin kardeşim? Hiçbir şey alamamışken, milletimizin hakkını savunamamışken sen neden böyle mutlusun? Hangi meseleyi hallettin de bu kadar rahatsın? Hayırdır Sayın Erdoğan?" dedi.

ERDOĞAN'IN EYT AÇIKLAMASINI DA ELEŞTİRDİ

Erdoğan'ın EYT açıklamasını da eleştiren Akşener, " Erdoğan EYL'li vatandaşlarımıza 'O yaşta emeklilik olmaz' dedi. Yadaş müteahhitlere aktardığın paraylabatmayan ülke vatandaşa akıttığın parayla mı batacak. İşte size vatandaşının yokluktan borçtan intihar eden ülkenin yeni düzeni; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi!

Meral Akşener'den Erdoğan'a ABD ziyareti eleştirisi: Hiçbir söz alamadığı halde neden mutlu döndü
Haber Yayın Tarihi: 20.11.2019 11:56 Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı
Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız Peter Handke'ye tepki gösteren İsveçli gazeteci Doctare: Nobel madalyamı iade edeceğim