Meram'da Pazarcılara Eğitim Semineri - Son Dakika

Meram'da Pazarcılara Eğitim Semineri

19.01.2012 16:37
Meram'da Pazarcılara Eğitim Semineri, System.String[]

Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi, pazarcı esnafı için "Halkla İlişkiler ve İletişim" konulu eğitim seminerleri düzenleyecek.

Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi, pazarcı esnafı için "Halkla İlişkiler ve İletişim" konulu eğitim seminerleri düzenleyecek.

Meram Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; "Eğitim seminerlerinde halkla ilişkilerle birlikte yasal mevzuat konusunda da pazarcı esnafımız bilgilendirilecek. Esnafa, 1 Ocak 2012'de yürürlüğe giren Yeni Hal Kanunu ve diğer mevzuatlar konusunda uzmanlar tarafından seminer verilecek" denildi. Alanında uzman kişilerin vereceği eğitim seminerlerine, Meram Belediyesi Konevi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanacak tiyatro ile görsellik katılacak. Pazarcıların başlarından geçenler, karşılaştıkları ilginç olaylar ve güncel olaylardan örneklerle müşteri ile iletişim, beden dili, yüz yüze iletişim, kişisel imaj, görsel imajların düzenlenmesi, davranış gibi konularda uygulamalı örnekler sunulacak. Seminere katılan pazarcılara kurs sonunda sertifika verilecek.

Eğitim seminerleri Konevi Kültür Merkezi'nde verilecek ve yaklaşık 2 ay sürecek. Meram ilçesinde haftanın 7 günü kurulan 12 farklı semt pazarındaki yaklaşık 1200 pazarcı esnafını kapsayan eğitim seminerlerine halkla ilişkiler uzmanları katılacak. - KONYA

Meram'da Pazarcılara Eğitim Semineri

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Meram'da Pazarcılara Eğitim Semineri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Şarkıcı Ebru Polat, evine gelen elektrik ve doğal gaz faturasına veryansın etti Kadro dışı kalan Mesut Özil isyan etti: Adalet için sesimi yükselteceğim Rus medyası Türk SİHA'larını konuşuyor: Rusya SİHA savaşına hazır değil 4 el ateş ettiği ablasını öldürüp soğukkanlılıkla anlattı: Namusumuza leke getirdi Akılalmaz plan! İlişkilerini başkalarına anlatan eski sevgilisini günlük kiralık eve çağırıp öldürmüş Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi