Merkel'in 75 yaşındaki kuaförü: Emekli olmayacağım - Son Dakika

Merkel'in 75 yaşındaki kuaförü: Emekli olmayacağım

24.07.2019 14:38
Merkel'in 75 yaşındaki kuaförü: Emekli olmayacağım, System.String[]

UDO Walz'ın ünü sadece Almanya'yla sınırlı değil, Hollywood'a kadar uzanıyor.

UDO Walz'ın ünü sadece Almanya'yla sınırlı değil, Hollywood'a kadar uzanıyor. Walz, Başbakan Merkel'i yeni saç stiliyle manşetlerden kurtaran kuaför olarak da tanınıyor. Daha önce karikatüristler için Merkel'in saç stili en çok sevdikleri motifti. Ancak Udo Walz yavaş yavaş Merkel'in saç sitilini değiştirdi ve karikatüristler için malzeme olmaktan kurtardı.

75 yaşını kutlayan Udo Walz, kalfalık sınavını 600 öğrenci arasından en kötü üçüncü olarak bitirdiğini, ancak buna rağmen yeteneğine olan inancını kaybetmeyip mesleği bırakmadığını anlattı.

MÜŞTERİLERİ ARASINDA KİMLER VAR

Berlin Kurfürstendamm'daki kuaför salonunda saçını kendisine emanet eden ünlülerin portrelerini asan Udo Walz, en çok Alman oyuncu Romy Schneider'i sevdiğini söylüyor: "Benim en çok sevdiğim müşterimdi. Bana çok değer verirdi. Hiçbir zaman o gelince basını aramadım." Alman oyuncu ve şarkıcı Marlene Dietrich, manken Claudia Schiffer, Oscarlı Amerikalı oyuncu Julia Roberts, Jodie Foster gibi ünlülerin saç trendini belirleyen Udo Walz, emeklilik sözünü ağzına bile almak istemiyor: "Tekerlekli sandalyede bile otursam, çalışacağım."

Merkel'in 75 yaşındaki kuaförü: Emekli olmayacağım

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Merkel'in 75 yaşındaki kuaförü: Emekli olmayacağım - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ATM'lerden paralarını, boyu iki buçuk metreyi aşan karın üstüne oturarak çekiyorlar Son Dakika! Futbolseverlerin dört gözle beklediği Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin günü belli oldu Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi Mesut Özil transferi için teşekkür etmek isteyen taraftar, Emre Belözoğlu'nun HGS borcunu ödedi Akılalmaz olay! Ailenin kuşu ölünce anne-baba felç geçirdi, kızları ise bayıldı Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı belli oldu Dünya aşı bulamazken Avrupa israf ediyor: 6 dozluk şişelere 5 doz yazılınca milyonlarca aşı çöpe gitti Evde doğum yapan kadın bebeğini bıçaklayarak öldürdü