Mersin 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı - Son Dakika

Mersin 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı

15.10.2019 13:05

MERSİN 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydıMersin'in Mut İlçe Belediyesi'nde 20 yıldır nikah memurluğu yapan Hasan Çağlar (55), bu kez oğlunun nikahını kıyarak, unutamayacağı bir ana imza attı.

MERSİN 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı

20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı

Mersin'in Mut İlçe Belediyesi'nde 20 yıldır nikah memurluğu yapan Hasan Çağlar (55), bu kez oğlunun nikahını kıyarak, unutamayacağı bir ana imza attı.

Nikah memuru Hasan Çağlar, Antalya'da Özel Harekat Şubesi'nde polis oğlu Hakan Çağlar (30) ile havalimanında çalışan Derya Aydoğan'ın (28) nikahlarını Mut Belediyesi Nikah Salonu'nda kıydı. Hasan Çağlar, Oğlumun mutluluğuna onay imzasını atmak bana kısmet oldu. Umarım çok mutlu olurlar dedi.

İmza töreni sonrasında babasının elini öpen ve nikahlarını kıymasının kendileri için onur olduğunu ifade eden Hakan Çağlar da, Bu bizim aynı zamanda ömür boyu unutmayacağımız bir anı olacak diye konuştu.

Genç çift, nikah defterine imza attıktan sonra baba Çağlar, evlilik cüzdanını gelini Derya'ya vererek oğluna sahip çıkmasını istedi.

Mersin 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı
Mersin 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı
Mersin 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı
Mersin 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Mersin 20 yıllık memur, oğlunun da nikahını kıydı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Rus senatör Kosaçev: Muhsin Fahrizade suikasti Orta Doğu'da büyük bir savaşın 'kıvılcımı' olabilir Sokağa çıkma kısıtlaması başladıktan sonra onlarca evsiz, sokakta yatarken görüntülendi Bir aile 15 günde yok oldu! 1'i anne karnındaki bebek olmak üzere 5 kişi koronaya yakalanarak yaşamını yitirdi Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan açıklama geldi: Belirli bir kan grubunun koronadan koruduğu iddiası doğru değil Önümüzdeki 3 gün boyunca etkili olacak çöl tozları için koronavirüs uyarısı: Sakın dışarı çıkmayın Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt