Son Dakika Haberleri: Mersin Anamur'da Tuğba Yurt Coşkusu

Mersin Anamur'da Tuğba Yurt Coşkusu

2 yıl önce

Anamur'da Tuğba Yurt coşkusuMERSİN'in Anamur İlçesi'nde düzenlenen 11'nci Uluslararası Kültür ve Muz Festivali'nde severleri ile buluşan Tuğba Yurt, büyük ilgi gördü.

Anamur'da Tuğba Yurt coşkusu

MERSİN'in Anamur İlçesi'nde düzenlenen 11'nci Uluslararası Kültür ve Muz Festivali'nde severleri ile buluşan Tuğba Yurt, büyük ilgi gördü.

Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesisleri'nde verilen konsere yaklaşık 15 bin kişi katıldı. Belediye Başkanı Mehmet Türe konser öncesi yaptığı konuşmada Anamur'da bu tür törenlerde, düğünlerde ve diğer özel günlerde havai fişek atılmasını yasakladıklarını söyledi. Başkan Türe'nin konuşmasının ardından sahne alan sevilen sanatçı Tuğba Yurt, hareketli parçaları ile Anamurlu severlerini coşturdu. Zaman zaman vokalisti ile oyun havalarına da yer veren Tuğba Yurt, parçalarını ağırlıklı olarak izleyicileri ile seslendirdi.

Belediye Başkanı Türe eşi Meliha Türe ile birlikte Tuğba Yurt'a Yörük Kızı heykeli, Anamur Muzu ve çiçek verdi.Erdoğan'dan "İlişkiler Normale Dönecek" Diyen Trump'a Yanıt: Geciken Bir Açıklama Paspas Yapmayı Öğretme Bahanesiyle Kız Çocuğunu İstismar Eden Okul Hizmetlisine 5 Yıl Hapis

Son Dakika! Başakşehir, Arda Turan'a 2 Milyon 500 Bin Lira Para Cezası Verdi