Son Dakika Haberleri: Mersin Anamur'da Tuğba Yurt Coşkusu

Mersin Anamur'da Tuğba Yurt Coşkusu

2 yıl önce

Anamur'da Tuğba Yurt coşkusuMERSİN'in Anamur İlçesi'nde düzenlenen 11'nci Uluslararası Kültür ve Muz Festivali'nde severleri ile buluşan Tuğba Yurt, büyük ilgi gördü.

Anamur'da Tuğba Yurt coşkusu

MERSİN'in Anamur İlçesi'nde düzenlenen 11'nci Uluslararası Kültür ve Muz Festivali'nde severleri ile buluşan Tuğba Yurt, büyük ilgi gördü.

Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesisleri'nde verilen konsere yaklaşık 15 bin kişi katıldı. Belediye Başkanı Mehmet Türe konser öncesi yaptığı konuşmada Anamur'da bu tür törenlerde, düğünlerde ve diğer özel günlerde havai fişek atılmasını yasakladıklarını söyledi. Başkan Türe'nin konuşmasının ardından sahne alan sevilen sanatçı Tuğba Yurt, hareketli parçaları ile Anamurlu severlerini coşturdu. Zaman zaman vokalisti ile oyun havalarına da yer veren Tuğba Yurt, parçalarını ağırlıklı olarak izleyicileri ile seslendirdi.

Belediye Başkanı Türe eşi Meliha Türe ile birlikte Tuğba Yurt'a Yörük Kızı heykeli, Anamur Muzu ve çiçek verdi.Fatih Portakal'dan AK Parti'nin Ankara Adayının Değişeceği İması İşte Ekrem İmamoğlu'nun Dedesinin Bilinmeyen Hikayesi!

Son Dakika! Papağana İşkence Videosu Çeken Murat Özdemir, 21 Gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Yatacak