Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Özcan: Bir Sıkıntı Yok - Son Dakika

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Özcan: Bir Sıkıntı Yok

2013 Akdeniz Oyunları Komisyon Başkanı Amar Addadi'yi makamında kabul eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, "Bir sıkıntı yok" dedi.

2013 Akdeniz Oyunları Komisyon Başkanı Amar Addadi'yi makamında kabul eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, "Bir sıkıntı yok" dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Macit Özcan, 2013 yılında Mersin'de yapılacak olan oyunlarla ilgili kurumlar arasında toplantılar yapıldığını söyledi. Özcan, "Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. İmar çalışmaları ve tesislere gidecek olan yolların düzeltilmesi ile ilgili çalışmalar bütün hızıyla devam etmektedir. Devletin diğer kurumları da yeni kurulacak olan ve revizyona giren tesislerle ilgili ihale aşamasındalar. Bu tesislerin biran önce hayata geçmesi için bütün kurumlar büyük bir gayretle çalışmaktalar. Zaten herhangi bir ödenek sıkıntımız da olmadığı için, endişe edilecek bir durum yok" dedi.


Son gelişmeler hakkında verdiği bilgilerden dolayı Başkan Macit Özcan'a teşekkür eden Uluslararası Akdeniz Oyunları Komisyon Başkanı Amar Addadi ise, "Mersin'de mevcut spor tesislerine ek olarak yeni spor tesislerinin yapılacak olması, olimpiyat oyunlarının başarılı geçmesi açısından oldukça önemli. Kendimize ve size güveniyoruz ancak zamanı da iyi kullanmamız gerekiyor. Mersin'in en büyük şanssızlığı, normalde 5- 6 yıl hazırlık gerektiren bu oyunların, 2 yıl gibi kısa bir sürede hazırlanacak olmasıdır. Ancak gördüğümüz kadarı ile Mersin tüm kurumlarıyla bu dezavantajı da avantaja çevirecektir" diye konuştu.


( - Mersin

YORUMLAR

Son Dakika

17:03 İzmir'de ekmek ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı 16:40 Bursa'da müezzini ecel camide yakaladı 16:14 Murat Övüç'e kadın takipçisinden ilginç mesaj: Kocam yatak odasında sizi izliyor 15:03 Beşiktaş'ta Mehmet Topal'ın transferi gündeme geldi 15:03 13 yaşındayken tecavüz ettiği öğrencisiyle evlenen kadın öğretmen kanserden öldü 14:59 Fahriye Evcen, oğlu Karan'la yeni pozlarını paylaştı! Bir saatte rekoru beğeniye ulaştı 14:17 Aslı Enver sezonu açtı! Güzel oyuncu, siyah beyaz bikinisiyle parmak ısırttı 13:01 Ünlü iş insanının eşi, şiddet gördüğünü belirterek boşanma davası açtı 11:22 Milli antrenör, sevgilisinden kaçıp salonuna sığınan kadına böyle sahip çıktı 10:41 Cımbızla toplanan safran bitkisinin kilosu 30 bin lira 10:25 Otobüs şoförünün yolcuların gözü önünde darp edildiği anlar kamerada 09:26 Nefes alamayan oğlunu ambulansa taşıyan babanın feryatları yürek yaktı 08:20 Hatalı basılan 50 TL'ye, 75 bin lira teklif edildi 07:54 Abdulkadir Selvi, edindiği kulis bilgileriyle mahkemenin kararını erkenden duyurdu: Ayasofya cami olacak 07:47 Listeye beş il daha eklendi, asker uğurlamanın yasaklandığı il sayısı 24'e yükseldi