Mersin'de "Haydi Gel Köyümüze Geri Dönelim Projesi" - Son Dakika

Mersin'de "Haydi Gel Köyümüze Geri Dönelim Projesi"

04.12.2019 16:30
Mersin'de

Mersin'in Tarsus ilçesinde "Haydi Gel Köyümüze Geri Dönelim Projesi" başlatıldı.

Mersin'in Tarsus ilçesinde "Haydi Gel Köyümüze Geri Dönelim Projesi" başlatıldı.

Tarsus Ziraat Odası tarafından hazırlanan proje kapsamında ilçede eğitim gören bin 500 öğrenci köyleri ziyaret ederek, köy yaşamını deneyimleme şansı elde ediyor.

Tarsus Ziraat Odası Başkanı Veyis Avcı, yaptığı açıklamada, projenin çocukların gelişimine katkı sağladığını belirtti.

Proje sayesinde çocukların köy hayatını keşfetme şansı yakaladığını dile getiren Avcı, projenin daha da gelişmesi ve ilerlemesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mersin'de 'Haydi Gel Köyümüze Geri Dönelim Projesi' - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan kabine toplantısı öncesi dikkat çeken sözler: Daha sert tedbirlerin alınma zamanı geldi Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'dan büyüme yorumu: Güçlü adımlar atacağız Karabağ'da savaşan Ermeni asker: Azerbaycan askerlerinin baskınları Azrail'in gelişi gibiydi Hazine ve Maliye Bakanlığı, 1500 defterdarlık uzmanı ve 300 uzman yardımcısı alacak Sosyal medyadan tanıştığı kadını zor durumda kaldığı için evinde misafir etti! Soyulduğunu anlayınca savcılığa koştu Eski MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'dan Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye edilmesine tepki Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Sarıgün kendini böyle savundu: Nasıl olduğunu unuttum Bursa'da feci kaza! Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1'i çocuk 2 ölü, 3 ağır yaralı