Mersin'de Molotofkokteylli Saldırılar - Son Dakika

Mersin'de Molotofkokteylli Saldırılar

05.01.2012 16:20
Mersin'de Molotofkokteylli Saldırılar, System.String[]

Mersin'de güvenlik güçleri ve işyerlerine molotofkokteyli ile saldırı düzenledikleri iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.

Mersin'de güvenlik güçleri ve işyerlerine molotofkokteyli ile saldırı düzenledikleri iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, önceki gün gece yarısı merkez Akdeniz ilçesindeki Şevket Sümer Mahallesi'nde polis ekiplerine molotofkokteyli atan Ş.Ş. isimli bir kişi, yakalanarak gözaltına alındı.

Yapılan incelemede Ş.Ş'nin Gaziantep Üniversitesi Hemşirelik Bölümü'nde öğrenci olduğu belirlenirken, zanlının ifadelerinden yola çıkan ekipler, 4 kişiyi daha gözaltına aldı. Ekipler, zanlıların geçmiş tarihlerde 3 işyerine molotofkokteyli atarak zarar verilmesi olaylarına da karıştıklarını belirledi.

Emniyette ifadelerinin alınmasının ardından Adliyeye sevk edilen 5 zanlı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mersin'de Molotofkokteylli Saldırılar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Ermenistan, "bölge bazlı milis gruplar" oluşturup gerektiğinde de halkının mal varlığına el koyacak Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı