Mersin - Deniz Türkali, Okurları Ile Buluştu - Son Dakika

Mersin - Deniz Türkali, Okurları Ile Buluştu

28.01.2017 18:23
Mersin - Deniz Türkali, Okurları Ile Buluştu

Deniz Türkali, okurları ile buluştuMERSİN'e gelen ünlü oyuncu Deniz Türkali, Doğan Kitap'tan çıkan 'Hayatımın yemekleri' adlı kitabını imzalayarak okuyucu ile buluştu.

Deniz Türkali, okurları ile buluştu

MERSİN'e gelen ünlü oyuncu Deniz Türkali, Doğan Kitap'tan çıkan 'Hayatımın yemekleri' adlı kitabını imzalayarak okuyucu ile buluştu.

Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ndeki D&R'da gerçekleşen imza günü etkinliği kitapseverlerden büyük ilgi gördü. Hayatından kesitlerin yanı sıra yaklaşık 100'e yakın yemek tarifinin bulunduğu 'Hayatımın yemekleri' kitabını imzalayan Deniz Türkali, okuyucusu ile sohbet edip hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Kitapla farklı bir çalışmaya imza attığını belirten Türkali, "Kitapta yemek tarihleri var için ama en önemlisi anılarım da var. Kitabı okuyanlar çok eğleniyorlar. Tarifleri basit ama gerçekten çok lezzetli yemekleri kaleme aldım. O yemeklerin aynı zamanda hikayeleri var. O hikayelerde benim hayatımla ilgili. Yemeğin tarihçesi ile ilgili değil benim hayatıma nasıl girdiği bilgiler var. Biraz komik, biraz eğlenceli, insanlar içinde karanlıkta bir nefes payı gibi" dedi.

Okuyucunun ilgisinin kendisini de mutlu ettiğini ifade eden Türkali, "Mersin biliyorsunuz Atıf Yılmaz'ın kentidir. Dolayısıyla her seferinde yüreğim pıt pıt ediyor. Mersin ve Mersinliler benim ikinci şehrim oldu" diye konuştu.

Trafikte maganda dehşeti! Camı yumrukladı, tükürdü, dans etti Trafikte maganda dehşeti! Camı yumrukladı, tükürdü, dans etti Anamur'da Muhtarlar Derneği kuruldu Anamur'da Muhtarlar Derneği kuruldu Mersin'de çocuklar seyyar havuzlarda yüzme öğrenecek Mersin'de çocuklar seyyar havuzlarda yüzme öğrenecek
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Mersin - Deniz Türkali, Okurları Ile Buluştu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement