Mersin Devlet Opera ve Balesi "Oda Orkestrası" konseri verecek - Son Dakika

Mersin Devlet Opera ve Balesi "Oda Orkestrası" konseri verecek

Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB) "Oda Orkestrası" konserini beğeniye sunacak.

Mersin Devlet Opera ve Balesi

Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB) "Oda Orkestrası" konserini beğeniye sunacak.

MDOB'dan yapılan açıklamaya göre, 19 Eylül'de Mezitli Belediyesi Açık Hava Tiyatrosu'nda düzenlenecek konserde, dünyaca ünlü birçok temsil ile çeşitli müzikal ve oyunlarda performans sergileyen klarnet sanatçısı Keremcan Köse ile flüt sanatçıları Fırat Azimov ve Çağla Canen, solist olarak sahne alacak.

Marina Kvlividze'nin konzertmeister olduğu konserde, dünyaca ünlü sanatçıların eserleri seslendirilecek.

MDOB orkestrası ve sanatçılarının da yer alacağı ve yaklaşık 1 saat sürecek konserde, sosyal mesafe kuralına göre oturma düzeni yapılacak, hijyen koşullarına dikkat edilecek.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 13:17 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mersin Devlet Opera ve Balesi 'Oda Orkestrası' konseri verecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

MHP'den ihraç edilen Cemal Enginyurt: CHP'den teklif aldım Son Dakika: Fenerbahçe, Papiss Cisse'yi kadrosuna kattı! Transferi Vecihi videosu ile duyurdu Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası'ndaki tüm turlar, tek maç üzerinden oynanacak Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "idam" açıklaması: Düzenleme bana gelirse onaylarım Kiradan tasarruf etmek isteyen üniversiteliler depo konteynerlere yöneldi TBMM destek mesajı verdi! Özel oturuma sadece Azerbaycan Ankara Büyükelçisi davet edildi Bakan Albayrak'tan, Borsa İstanbul'un yeni pazar yapısına ilişkin değerlendirme: YEP'te önceliğimizdi Yoldan geçerken tabut şakasına maruz kalanların korkudan aklı çıktı