Mersin İdmanyurdu'na Destek Çağrısı - Son Dakika

Mersin İdmanyurdu'na Destek Çağrısı

13.01.2012 11:00
Mersin İdmanyurdu'na Destek Çağrısı, System.String[]

Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, takıma destek çağrısında bulunarak, ekonomik olarak ne kadar güçlü olurlarsa, o kadar güzel şeyler yapabileceklerini bildirdi.

Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, takıma destek çağrısında bulunarak, ekonomik olarak ne kadar güçlü olurlarsa, o kadar güzel şeyler yapabileceklerini bildirdi.

Kahramanlı, kulübün "Spor Life" adlı aylık resmi dergisine verdiği röportajda, Bank Asya 1. Lig'den bu yana yakaladıkları başarının tesadüf olmadığını, bundan sonra da Süper Lig'de kalıcı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Bunun için tüm ekibin var gücüyle çalıştığını anlatan Kahramanlı,

"Önümüzdeki yıllarda Avrupa kupalarında yer almak istiyoruz. Mersin İdmanyurdu, Süper Lig'de kalıcıdır ve kalıcı olmaya devam edecektir. Bizim olduğumuz yerde başarı vardır ve başarının olmadığı yerde biz olmayız" dedi.

Mersinlilere "takımınıza sahip çıkın" çağrısında bulunan Kahramanlı, şunları kaydetti:

"Merkez nüfusu 250 bin olan Trabzon'da 16 bin kombine bilet satıldı. Merkezdeki nüfusu 1 milyonu bulan Mersin'de satılan kombine bilet sayısı ise sadece 700. Bu çok acı bir durum. Stadyumun bir şimdiki haline bakın, bir de yıllar önceki halini gözünüzün önünde canlandırın. Tevfik Sırrı Gür Stadı'nı Mersin'e yakışır hale getirdik. Bunlar tabi bizim için güzel şeyler. Biz bunları yaparken kendimiz için yapmadık, Mersin için yaptık. Ama Mersinliler de artık takımına sahip çıkmalı. Ekonomik olarak ne kadar güçlü olursak, o kadar güzel şeyler yaparız. İnşallah göreceksiniz, bir kaç yıl içinde bu takım Avrupa kupalarında oynayacak. Biz Mersin'de iş yapan insanlara diyoruz ki: 'Para vermiyorsanız saha içi reklam verin, kombine bilet alın'. Hiç olmazsa takımınıza bu şekilde destek olun."

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mersin İdmanyurdu'na Destek Çağrısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eski Fenerbahçeli Muriqi, Lazio'da gösterdiği performansla Inzaghi'nin gözüne girdi İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet Silahla çatışırken 1 kişiyi ağır yaralamıştı! Polis nefes kesen operasyonla yakaladı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Korkunç kaza! Tırın çarptığı yaya yaklaşık 60 metre sürüklendi, hayatını kaybetti Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı